HTC'den Windows Phone 8'e destek

10 senedir Microsoft ile ortaklığını sürdüren cep devi, Windows Phone 8 için bunları söyledi...

HTC'den Windows Phone 8'e destek

HTC, yeni Windows Phone 8'e destek vererek, Microsoft'la olan işbirliğini sürdürmeye devam ediyor. HTC ile Microsoft arasında 2000 yılından bu yana devam eden işbirliği 40 milyonu aşkın telefon satışını kapsıyor. HTC bu işbirliğinin devamı olarak 2012'nin sonlarına doğru Windows Phone 8 akıllı telefonlarını piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

HTC Corporation CEO'su Peter Chou "HTC, Windows Phone'a her zamankinden daha fazla önem veriyor. Bu yılın sonlarına doğru, yeni ve özel akıllı telefon Windows Phone 8'i kullanıcılarımızla buluşturacak olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Microsoft, 2010 yılında piyasaya çıkardığı ilk Windows Phone ile sunduğu eşsiz ve kullanıcı dostu müşteri deneyimiyle, yeni ve güçlü bir mobil ekosisteme öncülük etti." dedi.

Microsoft Windows Phone Kurumsal Başkan Yardımcısı Terry Myerson ise "2010 yılında piyasaya çıkmasından bu yana Windows Phone, bugün pazarda 100.000 uygulamaya ulaşan harika bir ivme yakaladı. HTC, en yakın ortaklarımızdan biri ve tüketici odaklı yenilikler getirmek gibi ortak bir hedefi paylaşıyoruz ki bu da birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor. HTC'nin Windows Phone 8'i ürün portföyüne nasıl yansıtacağını görmek için sabırsızlanıyoruz." dedi

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

HTC'nin şu sözlerine aynen katılıyorum, çünkü WP gerçekten çok başarılı her açıdan: "Microsoft, 2010 yılında piyasaya çıkardığı ilk Windows Phone ile sunduğu eşsiz ve kullanıcı dostu müşteri deneyimiyle, yeni ve güçlü bir mobil ekosisteme öncülük etti."

bence biraz da müşterilere sanki herkes çok beğeniyor gibi gösterip onu almaya yönlendirmeye çalışıyorlar. tam olarak bilmiyorum güzel de olabilir. ama mükemmel bir ivme falan abartılı geldi bana.

kesinlikle abartı.. kesin googleyle anlaşamadıkları bir yer olmuş :D

kesinlikle abartı.. kesin googleyle anlaşamadıkları bir yer olmuş :D HTC Her zaman için Microsoftla beraber çalışmıştır..

Nokia nin beceremedigini samsung ve Htc becerirmi dersiniz yani windows phonu ucururlarmi dersiniz?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir