HTC One M8'in "Prime" sürümü mü geliyor?

HTC'nin amiral gemisi One (M8), tüm gücüne rağmen size yetersiz geliyorsa, daha iyisine hazırlanın!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One M8'in "Prime" sürümü mü geliyor?

One M8'i sadece birkaç hafta önce tanıtan HTC'nin yeni, daha üstün özelliklere sahip bir HTC One üzerinde çalıştığı iddia edildi.

Sızıntılarında genellikle isabetli olan @evleaks'in yeni iddiasına göre plastik gövdeli "HTC One M8 Ace"i unutmamız, bunun yerine yeni ve daha güçlü M8 Prime'a odaklanmamız gerekiyor. Samsung'un Haziran ayında Galaxy S5'in daha güçlü bir sürümü olan, QHD ekran ve tamamen metalden gövdeye sahip Galaxy S5 Prime'ı çıkaracağı iddialarını düşündüğümüzde, HTC'nin de benzer bir hamlede bulunması şaşırtıcı olmayacak.

Ancak HTC'nin böyle bir telefona yeni nesil bir ekran yerleştirip, pil ömründen fedakarlıkta bulunması çok da mantıklı görünmüyor. QHD ekranlar, şu anki cep ekranlarından çok daha fazla piksel içereceğinden, pil ömrünü direkt olarak etkileyebilir. HTC'nin yeni, üst seviye bir telefon çıkarması HTC One M8'in satışlarını da olumsuz etkileyecektir.

M8 Prime'ın HTC One M8 Max için kullanılan bir kod adı olması da muhtemel. Zira One M8'in büyük ekranlı modelinin önümüzdeki aylarda tanıtılacağına kesin gözle bakılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

HTC de Samsung yolundan ilerliyor

@01 May 2014 13:43 Allah korusun.

Al iste sidik yarışına girdiler.

Bunu samsung icinde demislerdi

Bu telefonun yetersiz olduğunun istabı ayrıca S5inde öyle ;)

Samsung ceo su s5 prime çıkmayacak diye açıklamada bulunmuştu ama ısrarla s5 prime deniyor

Cozunurlugu yukselt kamerayi arttir ram i arttir her halti arttir batarya hala ayni hala ayni teknoloji

Sen de yorum yaz