iOS 8'in özellikleri ve hakkında bilinenler!

Apple'ın bir sonraki mobil işletim sistemi iOS 8 hakkında neler biliyoruz?

  • Zeynel A. Öztürk

HealthBook: Apple'ın fitness uygulaması

HealthBook: Apple'ın fitness uygulaması

HealthBook: Apple'ın fitness uygulaması

Apple, iOS 8'le birikte kullanıcılarının sağlığına da önem vermek istiyor. HealthBook'un en önemli özellikleri arasında adım sayma ve yakılan kalorileri hesaplama var. Uygulamanın kalp ritmini ve diğer önemli işaretleri de takip edeceğine dair söylentiler var. Apple, bunun için uzun zamandır beklenen iWatch'u iPhone 6 ve iOS 8 ile beraber tanıtabilir.

Bir başka söylenti, Apple'ın şu sıralar iyi bir fizyolog arayışında olduğu. Firmanın amacı, fitness konusunda vereceği hizmetleri geliştirmek olsa gerek. Sözkonusu söylentiye yol açan iş ilanı, ortaya çıktıktan kısa süre sonra kaldırılmıştı.

iOS 8'de başka neler olabilir?

iOS 8 için hayal edilen yenilikler arasında Samsung'un TouchWiz arayüzündekine benzer bir çoklu pencere işlevi, bulunduğunuz uygulamayı terk etmeden cevap vermenize izin veren etkileşimli uyarılar var. Ancak bu özelliklerin gerçeğe dönüşmesi şansa kalmış.

Apple'ın önceki tanıtım tarihlerine bakarsak iOS 8'in final sürümünün iPhone 6 ile beraber sonbaharda tanıtılmasını beklediğimizi söyleyebiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Tamamen gereksiz . Zaten iBook ile PDF lerimi depolayabilip paylaşımını yapabiliyorum ayrıca text edit için kendine özgü kalem vb şey vermezse apple daha da saçma. Samsungunda kalp ritmini ölçen teknolojiye saçma diyip healtbook a maasAllah diyen direk fanboy. Snapseed varken prewiew de iş görmez . Kısaca çoğu gereksiz ve göz boyamaca. (Ipad air kullanıcısı)

Hiç bir değişim yok gene aynı ürün odun gibi telefon yanında iOS

@17 Mar 2014 09:29 he he bi kolada ondan veriver süleyman efendi....

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
HealthBook: Apple'ın fitness uygulaması
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir