iOS - Android kavgası hastanede bitti!

Sonunda bunu da gördük: "Android mi iOS mu" kavgası hastanede bitti!

iOS - Android kavgası hastanede bitti!

Apple ve Android'i "biraz fazla" sevenler, yani fanboy'lar arasındaki bitmek bilmeyen atışmalar bu kez, gerçek bir kavgaya dönüştü. ABD Oklahoma'da iki ev arkadaşı, Android'in mi yoksa iPhone'un mu daha iyi telefonlar olduğunu tartışırken, içkiyi de fazla kaçırınca, yumruk yumruğa birbirlerine girdiler.

Ancak olay, sadece yumruklaşmayla kalmadı. Komşuların çağırmasıyla eve gelen polisler, iki ev arkadaşının birbirini çok kötü dövmüş olduğunu fark etti. Yaraları ölümcül olmasa da kan içinde kalan iki arkadaş derhal hastaneye kaldırıldı.

Hastanede yapılan incelemede, "arkadaşların" birbirlerini kırılmış bira şişeleriyle yaralamış olduğu da anlaşıldı. Bu "telefona bağlanma" olayının ulaştığı son noktaya imza atan iki arkadaş hastaneden çıktıklarında, kasten yaralama suçundan hakim karşısına çıkacaklar.

Siz siz olun, arkadaşlarınızı kullandıkları telefon yüzünden eleştirmeyin. Bu olayda da görüldüğü gibi, kimin telefonunu ne kadar sevdiğini bugünlerde anlamak pek kolay değil...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Akıl dağıtılırken bu geri zekalılar neredeymiş acaba?

İnsanlar kanımca saçma şeylerin peşine düşmemeleri ve olanı olduğu gibi kabul etmek gerek. Android ve İos'a baktığımızda ikisininde ayrı güzel yanı ve ayrı avantajları var. Ve bu durumda şu sonuç ortaya çıkıyor. İkisininde ayrı güzel yanları var. Ayrıca ikisini de güzel yapan yönleri farklılıkları o farklılıklardan biri ötekine geçse esprisi bozulur. Örn: Birinin açık kaynak olması, diğerinin kapalı olması diye düşünüyorum. Saygılar..

şaka gibi bir şey mülayim :)

su yerine zehir içerseniz olacağı bu

Apple sürüleri Çok komiksiniz

@20 Nisan 2015 20:01 sen ve senin gibi sağa sola çamur atmayı çok iyi bilenler asıl bu kavgaları çakartanlardır.

@20 Nisan 2015 20:01 Apple ürünlerini sevmem, kullanmam. Samsung'un Note serisinden başka da telefon kullanmam. Ancak tercihleri sizinkinden farklı diye insanlara "sürü" deme hakkına sahip değilsiniz. Ayıptır.

Bence Windows Phone :)

içkinin bir yararı daha bulundu :)

Alkol sinir hücre zarlarındaki yağı (lipit) etkilediği için sinir sistemindeki sinyalleri yavaşlatır veya engeller. Sonrası da doğal seçilim yoluyla veya takdiri ilahi yoluyla hallolur. İçmeyi bilmeyenler için...

Apple kullanıcılıar biraz "ezik" oluyorlar. Başkalarının "paraları yetmediği" için Android kullandığını, veya kendilerinin afyon kullandıkları için özel olduklarını düşünüyorlar. 10 yıldan fazladır Bilgisayar Programcısı olarak ben, denemek için afyon kullandım ve deli gömleği giydirilmiş bir insan gibi elim kolum bağlı hissettim. Son olarak şunu söyliyeyim; zenginlik ölçün afyon ise fakirsin.

ios ta en gıcık olduğum şey icloud ve imessage bunlar olmasa aadam akıllı mail uygulaması iyi giriş yap kullan mağazadan alışveriş yap falan olsa on numara ama bunlar olduğu sürece bence itici ama stabilite için kullanılır

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir