iPhone 5'ler için görünmez kılıflar

iPhone 5 için üretilen ince ve neredeyse görünmeyen özel kılıflar, Türkiye'de satışta!

iPhone 5'ler için görünmez kılıflar

Apple aksesuarları deyince akla gelen online alışveriş platformlarından elmasepeti.com, Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştirerek, orijinal iPhone 5 kılıflarını Tükiye'deki tüketicilere sunan ilk firma oldu. Dünyaca ünlü marka Ozaki imzasıyla üretilen ve elmasepeti.com tarafından satışa sunulan iPhone 5 kılıfları, 0,3 mm'lik ultra ince yapıları ve 3 gr'lık iddialı hafiflikleri ile adeta görünmez oluyor. Renkli şık tasarımlarıyla dikkat çeken Ozaki O!Coat 0.3 Jelly iPhone 5 Kılıfları, özellikle iPhone 5'inizin ince ve hafif yapısını hissetmenize engel olmadan çizilmelere ve darbelere karşı koruma altına alıyor. Bu özel ürünlere, KDV dahil 49.90 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Pazarda Apple onayı olmadan üretilmiş ve koruma özelliği olmadığı halde cihazlar için sadece "süs" olarak kullanmaktan öteye gitmeyen ürünlerin çokluğu dikkat çekiyor. Bu ürünlerden farklı olarak cihazları gerçek bir korumaya alan, orijinal ve Apple onaylı kılıfların-aksesuarların tüketiciler tarafından tercih edilmesi önemli bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Apple onaylı aksesuar ve iPhone 5 kılıflarını incelemek için www.elmasepeti.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Pazardaki ile apple onaylı kılıf arasındaki koruma farkı nedir ? ikiside süs ve çizilmelere karşı önlem almak için takılmıyormu ?

Pazardaki ile apple onaylı kılıf arasındaki koruma farkı ne ? ikiside süs ve çizilmelere karşı önlem almak için takılmıyomu ?

Reklam kokan hareketler bunlar

ilklerin devrimsel öncüsünden yine muazzam ötesi bir ürün daha geliyor diyebiliriz. tekrar tebrikler ve teşekkürler sevgili Apple....

biz ilkokuldayken mavi naylon defter kapları olurdu.. aynen öyle olmuş :)

gerçekten de hiç görünmüyormuş...

Süper bir ürün ben kullanıyorum gayet başarılı kalın da değil.

BUMUYMUŞ GÖRÜNMEYEN DEDİKLERİ? :DDDDDDDDDD

ilklerin devrimsel öncüsünden yine muazzam ötesi bir ürün daha geliyor diyebiliriz. tekrar tebrikler ve teşekkürler sevgili Apple.... Ziyaretçi 15 Eki 2012 20:40 andavalli Apple fanboylarina ornek sekil a....

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play