iPhone 5 önsiparişi ne zaman?

Aylardır merakla beklenen iPhone 5'in tanıtım tarihinden sonra, önsipariş tarihi de belli oldu...

  • Berk Toparlak
iPhone 5 önsiparişi ne zaman?

Aylardır hararetli bir şekilde süregelen çıktı mı çıkacak mı, yeni iPhone bu mu değil mi gibi tartışmalara son verecek haber Apple kanadından geldi. Apple'ın son model akıllı cihazı iPhone 5, 12 Eylül'de gün yüzüne çıkacak!

Apple daha önce gelecek nesil iPhone'unun tanıtımını bu tarihte yapacağını duyurmuştu. Heyecan verici haber ise, ön siparişlerin de yine aynı tarihte başlayacak olması.

Merakla beklenen iPhone 5'in gönderilmeye başlanacağı tarih ise çok büyük ihtimalle 21 Eylül'ü bulacak. Avrupalı kullanıcılar da göz bebeği iPhone'larına ikinci siparişlerden sonra, yani Ekim ayının başlarında ulaşabilecek. Kesin tarih ise Apple tarafından 5 Ekim olarak hedeflenmiş.

Temmuz ayı için Apple ürünlerinde rekor satışlara ulaşan şirket, iPhone 5'le beraber elde ettiği satış kârı serisine kaldığı yerden devam etmeyi planlıyor. Bakalım elma severler tarafından çılgınlar gibi beklenen iPhone 5, Apple için pastanın üstündeki çilek olmayı başarabilecek mi...

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

tabi ki de başarıcak , şüphesiz . apple <3

tabii ki başaracak rakip canavar telefonlar var,pastanın üzerindeki çilek değil hatta üzerindeki çikolatasıyla gün yüzüne çıkacak bu kesin bir beklenti :)

ios6 da daha fazla arayuz guncellemesi bekliyordum acaba iphone5 tanıtımınamı sakladılar

@15 Ağu 2012 12:35 iOS arayüzünün pek değişeceğini sanmıyorum. İnsanları alıştıkları şeyden mahrum etmenin bir anlamı yok zaten.

İphone da iphone surekli ayni haberler daha cikmamis telefon,cikis tarifi belli degil siz siparis tarihi belli oldu diyorsunuz .sanki turkiyeden herkes siparis verecekya

nihayet belli oldu kurtulalım şu haberlerden ya bir iphone kullanıcısı olarak ben bile bıktım

aylardır teknoloji haberlerini sırf bu yüzden takip ediyorum nihayet belli oldu...:)

Ben gerçekten ümitliyim iPhone 5'ten. Bakalım 2 sene beklettiler. Ne çıkaracaklar? Galaxy Note 2 ile aynı zamanda çıkacak.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play