iPhone 5 ortada yok; ama...

iPhone 5'ten hala resmi bir ses çıkmadı ama aksesuarları şimdiden hazır gibi...

iPhone 5 ortada yok; ama...

Apple iPhone 5'i hala açıklamış değil. Şimdiye dek sadece yeni telefonun 12 Eylül'de duyurulacağı ve 21 Eylül'de piyasaya sürüleceği konusunda doğrulanmamış dedikodular dolaşıyor.

Ne var ki Apple'ın konu hakkındaki sessizliği, Los Angeles'taki bir şirketin iPhone 5 konusunda harekete geçmesini engellemedi. Spigen, web sitesinde yaptığı açıklamada "iPhone 5 için hazır" olduğunu duyurdu ve iPhone 5'e uygun Steinheil ekran koruyucu serisi için 13,99 dolardan sipariş kabul etmeye başladı.

Şirket sitesinde dayanıklı camdan yapılmış Steinheil GLAS.t serisini de tanıtıyor ama bu ürün Eylül başına kadar satışa çıkmayacak.

Ancak sitede iPhone 5'in resimleri gösterilmiyor. Spigen'in kullandığı görüntüler, iPhone 5 parçalarının sızdırılmış resimlerine dayanarak yapılmış bilgisayar çizimleri.

Kısacası, Spigen iPhone 5 aksesuarlarını satmaya başlamış olabilir ama iPhone 5'in neye benzeyeceğini hala bilmiyoruz.

Mehmet Ali Bahıt

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

daha boyutu belli değil. isminden söz ettirmek için yazmışlar onu yalan bence.

@22 Ağu 2012 13:19 aynen öyle Apple salak değil sonuçta hangi gün demişse o gün çıkacak ve önceden duyurulmasına zemin dahi hazırlamaz :)

sitesindeki resimde youtube ve maps var

4s daha kibardı. bu böyle upuzun bişey olmuş.

@22 Ağu 2012 13:38 gerçek değil ki

harikulade gözüküyor

apple her zaman ki gibi yaptığı veya yapacağı bütün teknolojik aletleri saklıyor geçen sene iphone 5 çıktı denildi herkes heyecanlandı bir de video yayınlandı 4 inçlik bir telefon olacak denildi ama 4s çıktı ve iphone 4'ün gelişmiş versiyonuydu yani demek istediğim son güne kadar hiçbirşey bilemeyiz bildirmezler

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir