iPhone 6'nın kaderinde bükülmek mi var?

iPhone 6'nın bükülmesi tam anlamıyla dalga konusuna dönüşmüşken, sonunda bu da oldu!

iPhone 6'nın kaderinde bükülmek mi var?

iPhone 6'nın bükülme haberleri Apple'ın başkanı Tim Cook'u çok kızdırıyor. Hatta Apple bu haberler nedeniyle öylesine öfkeleniyor ki, iPhone 6'nın bükülüp bükülmediğini görmek için için test yapan bir teknoloji sitesinin Apple toplantılarına katılımına veto geldi. Bir anlamda "özgür basını susturmak için sansür" anlamına gelen bu gelişme henüz dünyada şok etki yaratmıştı ki, bu kez Apple'ın ürünlerini satan bir mağazada, mağazanın tasarımı nedeniyle iPhone 6 reklam panolarının bükülmüş iPhone 6 imajına benzemesi büyük bir ironi ortaya çıkardı. 

Hollanda'daki teknoloji mağazasının, üst tarafı müşterilere doğru eğilmiş reklam panolarına yerleştirilen iPhone 6 reklamları kullanıcıların dikkatinden kaçmayınca, internete yayılan bu fotoğraf artık bir internet mimine dönüşmüş olan iPhone 6 bükülmesi olayına yeni bir boyut kazandırdı.

Bakalım, bükülme testini yapan teknoloji editörlerinin Apple basın toplantılarına girişini yasaklatan Tim Cook şimdi Hollanda'daki mağazanın sahibini arayıp Apple ürünlerini mağazadan çekmekle tehdit edecek mi?

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 31 Yorum

Bunlara bu kadar takılmayın bence :)

Bükülmek kaderinde var...

Hahahaa hemde aynı yerinden ??

bükül köle d:)

Yok öyle artık, boş beleş pazarda at koşturmak, rakipleri çok daha başarılı. 120 milyar dolar piyasa değeri pik yapınca böyle düşüşler kaçınılmaz oluyor.

Haha :):) :)

Son telefon bükücü :D :D

Boşuna yırtınıyorsunuz adamlar milyonlarca iphone 6 ve 6+ sattı.Adam gibi kullandıktan sonra hiç bir telefon eğilip bükülmez....

@03 Eki 2014 16:44 Arkadaşım alanların neredeyse hepsi gösteriş için aldı. Sorsan yarısından fazla ne özellikler barındırdığını bile bilmez. Bilse de ömür boyu kullanmaz. Alıp hakkını verenleri tenzih ediyorum. Ayrı olur ya telefon cebindeyken aniden yük taşıman gerekir sert biçimde bir yere yaslanırsın o zaman ne olacak?

Abi hem hafif ince aliminyum birde başı boş 2 plakayı tutan bir vida ne bekliyorsunuz öyle bastırısanız tabi bukulur... Ama cepde bukulmesi işte o sıkıntı.

Bükülmek bunun fıtratında var...

Bükülme diyordu tim Cook... ama dinlemiyor du Plus bükülecegim egilecegim diyordu iphone. yalvarıyordu Cook ne olur Bükülme diye dua ediyordu

Iphone yaşiken egilir.

@03 Eki 2014 19:09 kuruyuncada kambur kalır , apple amca düzeltmeye 380 dalır ister.

Bukulmeyen iphone ye iphone demem.

Bukulmeyen iphone ye iphone demem.

resimdeki bükülmede aynı yerde olması tesadüf olamaz... kasıtlı olarak zayıflatıp bükülmesini sağlamışlar...

dik dur bükülme ey iphone

Her ne kadar iPhone sevsemde kendimi gülmekten alıkoyamıyorum abi bu ne yaa :D :D :D

Amerikanin baglari da büklüm büklüm iphone leri sarhoş mu oldun tim cook kandiramiyon milleti.

Hahahaha. Bu arada yandaki samsung k zoom gözümden kaçmadı. .

Bükülmedim ayaktayım :)))

Diren Hollanda

Bükülüyorsa bükülüyordur. Tim Cook iphone6'yı heçmi test etmediniz bükülüyor nan işte ne uzatıyorsun Siteyi veto etmek bükülmediğinimi kanıtlıyor? Anten....

Ya arkadaslar merak ediyorum kusura bakman brn hic duymadim acaba bu her seyin patentini alan iphone bukulme patentinide aldimi acaba siz duydunuzmu almadi ise alsin bence.

bi kere bükülen iphone 6 değil ki plus modeli.

@04 Eki 2014 14:08 olsun, arada onuda kaynatıp algı yönetimi yapıp, rakip firmalardan paramızı alalım

benim telefonum iphone 6 + değil iphone 6 gerçekten de bükülüyor iade talebi ile geri gönderdim. paramı geri istiyorum. bu kadar kalitesiz bu kadar rezalet bir cihaz olamaz. sadece pantolonumun ön cebindeydi aliminyum kalitesiz bir cihaz 2500 tl kesinlikle hak etmez. yazıklar olsun insanları bu şekilde aptal yerine koymak doğru değil.

İnce olsun diyorsunuz, hafif olsun diyorsunuz. Kardeşim benim telefonum büyükte olmasın, incede olmasın, hafifte olmasın. Sağlam olsun

benim telde büküle meydana geldi

bükülen cihazlar da ekran tıklaması problemi ortaya çıkıyor ekranın sağ üst yada sol ust kısmına kulağınızı yaklaştırıp dokunduğunuzda tıklama sesini duyarsınız

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir