iPhone daha çıkmadan yok satıyor

iPhone 3GS daha piyasaya çıkmadan yok satmaya başladı, ön siparişler doldu taştı.

iPhone daha çıkmadan yok satıyor
Apple WWDC 2009'da yeni iPhone 3GS'i kullanıcılara tanıttı.

Amerikan AT&T GSM şirketi iPhone 3GS ön siparişlerinin dolduğunu ve 13 Hazirandan sonra alacakları ön-siparişleri, çıkış tarihi olan 19 Haziran'dan bir ya da iki hafta sonra gönderebileceklerini duyurdu.

Ayrıca ABD satışların söylentilerin aksine sabah saat yedide değil, sekizde başlayacağı da belirtildi. Bir önceki günden sıraya girecekler için önemli bir bilgi.

AT&T'nin ABD tüketicileri için daha önce duyurduğu yeni anlaşma planları kullanıcıların iPhone 3GS 16GB'a kontratla 199$ (32GB 299$) ödeyerek kavuşabileceklerini belirtmişti. Özel bir yükseltme programına dâhil olmayan eski iPhone 3G kullanıcıları ise yeni telefon için 399$ (16GB) veya 499$ (32GB) ödemek zorundalar. Kontratsız alım fiyatları ise 599$ (16GB) ve 699$ (32GB). Bu yüksek fiyatlar Amerikalı teknoloji severleri pek etkilememiş gibi görünüyor ki ön siparişleri şimdiden doldurmuş durumdalar.

Ceyhun Seval

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

çok pahalı, telefona o kadar para vermeye değmez, küçük ekranda da internet, film, multimedia keyif vermez... Bence pahalı, müzik dinlemek isteniyorsa, daha ucuza müzik-çalar alınabilir

bu ne ya o paraya şahin alırım da gezerim bütün gün :)

iPhone için o fiyat değer ama bizdeki fiyat iki katı olur heralde.

valla sony ericssonun 12 pixellik (satio) idou telefonu bunu 3 e katlar 5 ile böler :)

abi akrabanız varsa ingiltereden getirtin 300 sterlin e 3gs getirtiyorum ben bide özellikleri arasında bluetoothla veri gönderimi mümkünmüş artık zaten ikinci elleri bile varmış ingilterede benden size tavsiye.ve ayrıca şunu söylim asıl para kriz de kazanılır ve apple işi biliyo gerçekten acaba kaç muhasebeci çalıştırıyolar merak ettim:D

bizim ülkemize göre pahalı arkadaşlar yoksa o kadarda uçuk bi fiyat değil bu telefon gerçekten değer bu paraya

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir