iPhone gitti, Samsung kaldı!

iPhone'ları çaldı; kendi Samsung cebini bıraktı... İşte akıl almaz bir iPhone hırsızlığı...

  • Ertuğrul Süngü
iPhone gitti, Samsung kaldı!
Soygun Şubat ayında gerçekleşmişti

Amerika'nın Virginia eyaletindeki bir telefon satış noktasını ziyaret eden teknoloji meraklısı bir hırsız, içerisine daldığı dükkandaki tüm iPhone'ları çaldı. Polis tarafından yapılan araştırmalar sonucu şahsın güvenlik kameralarını hiçe sayarak, tüm yüzü gözükecek şekilde soygunu gerçekleştirmesi ve daha da önemlisi kendi Samsung telefonunu geride bırakması sayesinde kimliği saplandı. Adı Travis Montgomery olan 25 yaşındaki hırsızın geride bıraktığı telefonun sadece bir sembolizm ya da dalga geçme mantığı ile suç mahallinde bulunmadığını düşünen polis, cihaz üzerinde araştırmalar yaptı.

Telefonun faturası üzerinden yola çıkmak suretiyle başlatılan kovalamaca ise geçtiğimiz Pazartesi günü, hırsızlık olayından altı ay sonra Montgomery'nin yakalanması ile son buldu. Geride bırakılan Samsung telefon hakkında ortaya atılan iddialar ise esas merak konusu oldu zira telefon, giriş kapısının yakınında bulunan kırık camların altından çıktı. Bu noktada polis, telefonun kapıyı kırmak için kullanılmış olabildiğini düşündüğünü raporunda belirttiği gibi, aynı zamanda cihazın kapladığı yer açısından, zanlının cebine daha fazla iPhone almış olmak isteyebileceği konusunda fikir birliği olduğuna da raporda yer verdi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Bir samsung vakası daha ;-)

ahahah samsungu hırsız bile istemiyor :D:D

ha ha samsungu kapiyi kirmak icin kullanmis:D

Reklamdan başka bişey degil.

bi kere samsung daha iyi tamam mı (diyen ergen kızları ne zaman görcez merak edio bi one direction değil ama ergenlik işte)

Bir samsung iphonelara bedel ? Iphone kullaniyorim

Kesin Apple tutmuştur bu hırsızı, hadi Samsung' çular sizden böyle yorumlar bekliyorum.

samsung: telefonları topa bağlayıp futbol oynayabilir ya da duştayken lif yerine kullanabilirsiniz dedik de bu kadarını biz de beklemiyorduk.

Galaxy s4'lü:Rezil ettin bizi :(((

ucuz bir reklam ve sponsoru da belli

iyi güzelde samsungun hangi model telefonu samsung sadece üst seviye telefon üretmiyo onu da düşünüp yorum yapın makaleyi kim yazdıysa konuyu aydınlatması lazım

Sen de yorum yaz