iPhone şarjına yeni çözüm!

Artık iPhone'u şarj ederken kablo aramak zorunda değilsiniz. Bu teknoloji tamamen kablosuz!

  • Ercan Uğurlu
iPhone şarjına "kablosuz" çözüm!

Şarj kablolarıyla uğraşmaktan sıkılan iPhone kullanıcılarına farklı bir alternatif geldi. Tamamen kablosuz olan bu teknoloji, iPhone'u şarj etmeyi çok daha pratik bir hale dönüştürürken aynı zamanda iPhone'a ek özellikler de kazandırıyor.

Prong firması tarafından geliştirilen bir ürün olan PocketPlug, dışarıdan bakıldığında önce bir kılıfı andırıyor. Ancak cihazın arka yüzeyine dikkatle baktığınızda buradaki açılır / kapanır elektrik dişlerini fark edebiliyorsunuz. Bu dişler sayesinde iPhone şarjınız direnmeye başladığında şarj kablosu aramanıza gerek kalmıyor. iPhone'u hemen bir prize takıp şarj olmasını sağlayabiliyorsunuz. Üstelik hızlı şarj teknolojisi ile şarj süresi de bir hayli kısalıyor.

Diğer yandan koruma kalkanı görevi gören PocketPlug, böylece düşmelere karşı önlem almanızı sağlıyor. Ayrıca iPhone'a ek özellikler de kazandıran PocketPlug, üzerinde bir micro USB bağlantısı ve ek hoparlörler de bulunduruyor. İlgilenenler için PocketPlug'ın hem iPhone 5 hem de iPhone 4 ile 4S modellerine uygun boyutları olduğunu söyleyelim.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Aslında iphoneun şarj aletini fişten hiç çıkarmayıp sabit telefon olarak kullanmak lazım böylece şarj sorununa kökten çözüm bulunmuş olur

şerefsizim benim aklıma gelmişti bu

Uyudun mu?

Yapılan neyse de haber şaka gibi :D

iphone'un sarj sorununun çözümü iphone kullanmayın :)

artık telefon tamamen prize bağlı yaşıyor :D

Haber basligina bak icerige bak. Kablosuzmuş dogru ama fişli...

Nokia zaten bunu çoktan yaptı bile

Sen de yorum yaz