İşte Microsoft'un hazırladığı gizli kitap!

Microsoft'un kendi bünyesine katılan Nokia çalışanlarına gizli hediyesi, eminiz sizi de etkileyecek!

  • Zeynel A. Öztürk
Microsoft'un hazırladığı gizli kitap ortaya çıktı!

Microsoft'un Nokia'yı satın alma işlemleri, birkaç hafta önce tamamlanarak yürürlüğe girdi. Satın alma sonucunda Nokia'nın 25.000 çalışanı, Microsoft'un iş gücüne katıldı. Yeni bir rapor ise Microsoft'un tüm bu yeni çalışanlarına 128 sayfalık, gizli kalması gereken çok hoş bir kitap hediye ettiğini ortaya çıkardı.

"One" adındaki kitap, rapora göre Microsoft ve Nokia'nın kontrolündeki TCOLondon ortaklığıyla ortaya çıkarılmış. Kitabın amacı ise tüm yeni çalışanlara firmaların teknolojik yenilikler yapmada ortak bir tarihe sahip olduklarını göstermek. Oldukça etkileyici olduğu söylenen kitapta çeşitli illüstrasyonlar için harcama yapmaktan hiç kaçınılmamış. Yani kitap, basit bir kılavuz olmaktan çok daha ötesini yaparak, Nokia ve Microsoft'un tarihlerini kutlamayı başarıyor.

Kısıtlı sayıda üretildiği bilinen kitap için ne kadar bütçe ayrıldığı bilinmiyor. Rapor, Microsoft CEO'su Satya Nadella'nın kitabın bir kopyasını bir ziyaret sırasında Finlandiya başkanı Sauli Niinisto'ya hediye ettiğini de ekliyor.

Büyüleyici kitaptan daha fazla görüntü, haberimizin sonraki sayfasında.

İşte Nokia çalışanlarına hediye edilen "One"...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

illuminati sembolleri dolu.

şeytan simgeleri mevcut aynı şekilde illuminati sembolleri dolu. microsoft'ta bu işe girdi resmen , önce windows 7 , sonra windows phne 8.1 prewiew

Güzelmiş ve bu arada biran önce yeni telefonlarını çıkarsa ya 8.1 li telefonları çok merak ediyorum.

"one" kelimesi baya moda bu sıralar. alakasız heryerde kullanılıyor

satya nadella iyiki sen geldin

Her gördüğü şeye illuminati diye insanlardan tiksiniyorum. He her şey bu kadar kolay. Bir örgüt var arada mesaj veriyor. İyi bir iktisat eğitimi almış biri olarak gülmekten bıktım. Bana ekonomiden iki satır bahsedemeyecek adam dünyayı kimin yönettiğinden bahsedecek. Fanteziden başka bir şey değil bunlar.

İlluminati yesin sizi

İlluminati yi bi bırakınya herşeye diyorsunuz.

ergenler yine başlamış illuminati bu yeeaa demeye.. hahaha :)

Kitap çıkardıklarına uygulama ve oyun getirsinler mağazaya Nokia senden bir cacık olmaz

Sen de yorum yaz