İyisiyle kötüsüyle Apple Store ile bir sene

Apple App Store açılalı 1 yıl oldu. Peki neler yaşandı, en iyi iPhone uygulamaları hangileri oldu?

Doğum günün kutlu olsun
Apple App Store: 1. doğum gününü kutluyor.

Dünyanın en başarılı yazılım platformu ilk doğum gününü kutluyor: App Store. Bu yıldönümünün şerefine rekorlar, gariplikler ve hatalarla dolu bir seneyi gözden geçiriyoruz.

Geçen sene temmuz ayında App Store'un açılışından bu yana Apple'ın yazılım mağazası üzerinden 1,5 milyar program indirildi. Bu süre zarfında mağazada farklı kategorilerde 65.000'nin üzerinde program ve oyun birikti. Apple'a göre iPhone Developer Program'a kayıtlı 100.000 geliştirici sayesinde yüzlerce yenisi daha ekleniyor.

Rekor sayılarına binaen App Store ile geçen 365 güne yeniden göz atacağız. Yazılım mağazasının en iyi ve en kötü hamlelerini belirteceğiz. Kızmış geliştiricilerden, engellenen programlara kadar her şey var. Resim köşemizde ise tüm zamanların en popüler iPhone uygulamalarını tanıttık. iTunes'dan erişeceğiniz App Store'da program ismine göre yapacağınız ufak bir arama ile tanıttığımız programları satın alabilirsiniz. Elbette ücretsiz programlar da var!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

helal olsun sa
----------------------------------
iShoot: En başarılı uygulama
-----------------------------

bahadir: windows 7 den vazgeçtim. Apple Macintosh alacağım.Sırasıyla tüm ürünlerini...

telefon almaya korkuyorum okadar hızlı değişiyor ki

olaya bak ya millet neye para vereceğini şaşırmış 799 euro ya programmı olur o 8 kişi baya zengin herhalde görende profosyonel bir program falan alır.bir tür durum çubuğuymuş millet nereye para vereceğini şaşırmış sanırsam :))

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir