KB620-TV: LG'den DVB-T destekli cep telefonu

LG Cep-TV kulvarında bir adım öteye geçerek DVB-T destekli cep telefonunu duyurdu...

  • Halil Mollaoğlu
KB620-TV: LG'den DVB-T destekli cep telefonu
LG KB620-TV: Her yerde televizyon keyfi.

LG Electronics'in KB620-TV cep telefonu ile televizyon seyredilebiliyor - her yerde. Zira cihaz DVB-T sinyallerini alabilen ilk cep telefonu.

Cep-TV için geliştirilmiş asıl standarda nazaran DVB-T çok daha yaygın. Araba veya trende bile filmler 2 inç büyüklüğündeki ekranda seyredilebilecek.

Bunun dışında cihaz 2 Mega piksel kameraya sahip, HSDPA'yı destekliyor ve MP3'leri oynatabiliyor. Veriler ya USB kablosu ya da Bluetooth ile aktarılabiliyor. LG dâhili hafızadan bahsetmese de 4 GB'a kadar microSD kartlar ile genişletilebileceğini söyledi. KB620-TV mayıs ayından itibaren raflarda yerini alacak. Fiyat henüz belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

dvb-t li telefonlar bence yakında bir bir üretilecektir birde yanında 3g mobil tvyide desteklerse yok satar !

3gmobil tv ile dvb-t'nin ne alakası var... 3g mobile tv ile dvb-t(dijital karasal yayın) farklı şeyler.birisi operatör destekli tv izletiyor(ücretli), diğeri ise yani dvb-t devletin yaptığı yayın sistemiyle ücretsiz izleniyor.şimdiki çin mallarındaki içe gömülü antenle izlenen analog televizyon dvb-t ile antensiz ve dijital görüntü kalitesiyle izleniyor. anten vazifesini takılan kulaklık görüyor.

kardeş sene olmuş 2013

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play