Kingston'dan netbook'a özel RAM...

RAM devi Kingston netbooklar için özel bir sürpriz hazırladı: İşte yeni HyperX bellek modülleri!

Kingston'dan netbook'a özel RAM...

Kingston özellikle Intel Atom işlemci kullanmakta olan netbook bilgisayar cihazlarının kullanıcılarını hedefleyen yüksek performanslı 2GB HyperX SO-DIMM'i piyasaya sürdü.

Piyasaya sürülen KHX4200S2LL/2G Kingston parça numaralı yeni SO-DIMM, 533MHz veri yolu özelliklerini destekleyen netbook bilgisayarlarda daha hızlı gecikme süreleri kullanarak sistem performansını arttırmak üzere tasarlandı.

Kingston Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff, "Netbook veya mobil internet cihazı, HyperX bellek modülünün ön ayarlı düşük gecikme süresi değerini otomatik olarak tanıyacak ve standart belleklere oranla daha yüksek performans sağlamak üzere mobil cihazda uygun şekilde ön yükleme yapacaktır. Netbook'lar giderek daha fazla popülariteye sahip oluyor. Kingston, bu küçük mobil cihazların daha hızlı çalışmasını sağlayan bir HyperX modülü sunmaktan mutludur." dedi.

Asus Eee, MSI Wind ve Gigabyte UMPC seri çeşitleri netbook'lar için uygun bir ürün olan 2GB HyperX SO-DIMM Kingston HyperX bellekleri ömür boyu garanti ile geliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

anaaammm bir netbook furyasıdır aldı gidiyor...

netbook kullanacak adamın zaten yüksek performans gibi bir beklentisi olmamalı bence. cihazın mantığına aykırı.

Sanırım normal güçlü notebook lara da alıp takabiliriz bu durumda performans farkı görülebilir ..

"daha hızlı gecikme süreleri kullanarak " :)))) doğru ama çok garip bir tezatlık :))
bilmeyen kişi geciken hızlı olurmu diyecek :)

bu netbook işi süper oldu ya marmariste tekno marketlerede gelmiş cok güzeller kamera mikrofon tam multimedya internet için wifi daha ne istene bilirki tüm ofis ve internet programları calışıyor bi yapmassa oyun oynama işini yapmaz gayet güzel makinalar lenovo cebe bile girebilecek dikdörtgen bi deneme modeli cıkarmış cok güzel ben begendim

daha hızlı gecikme süreleri
hm..Daha hızlı göreceli birşey sanırsam yanlış yazılmış..

Benim anlayamadığım tezatlık ise tam olarak şu noktada;
Şuanda Asus Eee PC 1005HA kullanmaktayım ve üzerinde takılı olan SO-DIMM ramin çalışma frekansı zaten 677mhz yani neden 533mhz bir ram almam gereksin ki? Yoksa 533mhz 677mhz den dahamı hızlı ?

Sen de yorum yaz