League of Legends TBF'yi Ülker Sports Arena'da yapacak

Şampiyonluk Ligi'nde Yaz Mevsimi Şampiyonu'nun kupaya uzanacağı Türkiye Büyük Finali 13 Ağustos'ta Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilecek.

League of Legends TBF'yi Ülker Sports Arena'da yapacak

Ağustos ayında gerçekleşecek olan League of Legends Türkiye Büyük Finali için tarih ve mekân belli oldu. Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Şampiyonluğu için en iyi iki takımın kozlarını paylaşacağı Türkiye Büyük Finali, 13 Ağustos'ta yeniden son iki yıldır finallere ev sahipliği yapan Ülker Sports Arena'da gerçekleşecek.

Lig aşaması, çeyrek final ve yarı final aşamalarının ardından finale yükselen en iyi iki takımın mücadele edeceği dev etkinliğe binlerce taraftarın ve eSpor tutkununun akın etmesi bekleniyor. League of Legends Türkiye Büyük Finali, geçtiğimiz yıllarda yoğun ilgiyle karşılaşmış ve tüm biletler 24 saatten kısa bir süre içinde tükenmişti.

Beş maç üzerinden gerçekleşecek final karşılaşmasından zaferle ayrılan ekip, ülkemizi IWCQ'da temsil etmek üzere Brezilya'ya giderek Dünya Şampiyonası'na katılmak için mücadele edecek. Detaylar için LoLeSpor.com ve LoLeSpor sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Lolü bırakalı 3 ay oldu. Mutluyum, rahatım, veletlerle muhatap olmuyorum, tavsiye ederim yani

EU WEST OLMASA LOL OYNAMICAZ ARTIK

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost