Lenovo'dan sevindirecek karne hediyesi!

Çocuklarınızı sevindirecek bir karne hediyesi arıyorsanız, Lenovo'nun bu ürününe göz atmalısınız!

Lenovo'dan sevindirecek karne hediyesi!

Lenovo, aynı ürünle tablet keyfini dizüstü ayrıcalığıyla yaşatıyor. Üstelik bunu, ailelerin bütçesini de sarsmadan yapıyor. 499 TL'ye satışa sunulan Lenovo'nun dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarı Flex A10 ile çocuğunuz sömestr tatilinde oyuna doyacak. Bu hediye tatil sonrasında da derslerinin en büyük yardımcısı olacak.

İdeal tatil arkadaşı 

Flex A10, film izlemek ya da rahatça oyun oynayabilmek için 300° dönebiliyor. Dokunmatik ekranın en büyük zorluğu olan hızlı yazı yazma işini ise klavyesi hallediyor. Müzik dinleme keyfini maksimuma çıkaran Flex A10, ekranı kapalıyken bile 39 saat ses dosyası çalabiliyor. Bu yaz tatil ve yolculukların ideal yol arkadaşı 9 saat süren pil ömrüyle Flex A10 olacak.... Üstelik sadece 1 kilogram hafifliği ve 17 mm'lik inceliği ile taşınması da çok kolay.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

flex a10 androidli entegre klavyeli tablet değil mi dizüstü sınıfı linux, windows, os x ve chrome os' tan ibaret değil mi 50$' lık 10 inç tabletle hemen hemen aynı donanım var ama lenovo logosu mu değer biçti bir de haber kılığı altında reklam chip online ın klasiği...

oyun da ne oyunu mario mu

Android degil mi ?

lenovo da sevabım olsa yine almam yahu...

zaten sizin için değilki çocuklar için yapmışlar o fiyata gidip samsung note 10.1 de alamazsınız en kotu ihtimalle

Sen de yorum yaz