Lenovo ThinkPad X1 Yoga Strese Ne Kadar Dayanıklı?

Lenovo ThinkPad X1 Yoga, yoğun uygulamalarda stres altındayken işlemcisiyle nasıl performans gösteriyor? Test ettik!

Oynat ThinkPad X1 Yoga stres testi! Lenovo ThinkPad X1 Yoga, yoğun uygulamalarda stres altındayken işlemcisiyle nasıl performans gösteriyor? Test ettik!

Lenovo ThinkPad X1 Yoga'ya uyguladığımız zorlu testlerimiz devam ediyor! Sizlerden gelen isteklere baktığımızda, fiziksel testlerin yanı sıra merak edilen bir diğer nokta da ThinkPad X1 Yoga'nın stres ile nasıl başa çıkabildiği olmuş. ThinkPad X1 Yoga, katlanabilir yapıda, 2'si 1 arada kullanılan bir cihaz ve günlük kullanımlar kadar ticari amaçla da tercih ediliyor. Intel Core i7 işlemciden güç sağlayan ThinkPad X1 Yoga'yı farklı konfigürasyonlarla bulabiliyorsunuz, peki, performansıyla uzun kullanım neticesinde sekteye uğruyor, özellikle işlemcisi yoğun stres testi sırasında tekliyor mu; şimdi bu testimizde buna yakından bakacağız.

Şimdi bakalım bu test sonucunda ThinkPad X1 Yoga bize ne gibi bir sonuç göstermiş. Hemen yukarıdaki videomuzda bunun cevabını veriyoruz.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Zorlu Testleri

Lenovo ThinkPad X1 Yoga'ya daha önce 2 test daha uygulamış ve onu, suya karşı test edip, ısıya karşı olan dayanıklılığını ölçümlemiştik.

Eğer bu videoları kaçırdıysanız ilgili videolara hemen aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

ADVERTORIAL