Lenovo ThinkPad X1 Yoga'ya Düşme Testi!

İlk 2 testten başarıyla geçen Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı, bu kez düşme ve darbelere karşı test ettik!

Oynat ThinkPad X1 Yoga düşme testi! İlk 2 testten başarıyla geçen Lenovo ThinkPad X1 Yoga'yı, bu kez düşme ve darbelere karşı test ettik!

Lenovo ThinkPad X1 Yoga'ya olan zorlu testlerimiz devam ediyor! Sizlerden gelen istekler doğrultusunda birbirinden zorlu testler uyguladığımız ve daha önce su ve ısı testini geçen Lenovo ThinkPad X1 Yoga, bu kez yükseklik karşısında!

Evet, ThinkPad X1 Yoga 2 testten de başarılı şekilde geçti. Şimdi ise karşısında bir başka test daha var. O da elbette düşme testi.

Test kritlerlerini belirlerken sizden gelen yorumları dikkate alacağımızı söylemiştik. Sizden gelen yorumlar, laptop'la çalışırken masadan aşağı düşse ne olur şeklindeydi. Masadan düşmelerde elbette laptop'ın kablosu önem arz ediyor, zira kabloya takılıp laptop'ı aşağı çekiyorsunuz. Biz de bu senaryoyu dikkat aldık ve ThinkPad X1 Yoga'yı bile isteye masadan aşağı attık.

Peki, Lenovo ThinkPad X1 Yoga, bu testte başarılı oldu mu? Hemen yukarıdaki videomuzda bunun cevabını veriyoruz.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Zorlu Testleri

Lenovo ThinkPad X1 Yoga'ya daha önce 2 test daha uygulamış ve onu, suya karşı test edip, ısıya karşı olan dayanıklılığını ölçümlemiştik.

Eğer bu videoları kaçırdıysanız ilgili videolara hemen aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

ADVERTORIAL