LG G3, "ilginç" bir detayla yine sızdı

LG G3, bir kez daha yeni fotoğraflarla sızdı. Ama bu defa çok "ilginç" bir detay var...

  • Ercan Uğurlu
LG G3, "ilginç" bir detayla yine sızdı

Yeni bir gün ve yeni bir LG G3 sızıntısı daha... Tanıtılmasına ramak kala gün geçmiyor ki LG G3'le ilgili yeni bir sızıntı daha yaşanmasın. Tüm dünyayla eşzamanlı olarak 28 Mayıs günü İstanbul'da da tanıtılacak olan LG G3, bu defa yeni bir fotoğraf sızdırdı. Ancak bu yeni fotoğrafta bir gizem söz konusu. Acaba G3'te hiç beklemediğimiz bir özellik mi bulunuyor?

G3'ün sızan yeni fotoğraflarında yeni bir detay daha dikkat çekiyor. G3'ün arka yüzündeki ses butonlarının tasarım değişikliğine uğradığını daha önce görmüştük. Diğer yandan buradaki kamera ve hemen yanındaki bir diğer gizemli konu olan sensörden de haberimiz vardı. Ancak bu defa telefonun üst köşesinde yer alan daire biçiminde ayrılmış alan dikkatleri üzerine çekti. Bu hemen akla şu soruyu getiriyor: G3'te bir akıllı kalem mi yer alacak?

Yeni amiralin ekranının 5.5 inç boyutunda olacağı düşünüldüğünde, stylus'un güzel bir sürpriz olabileceğini düşünüyoruz. Diğer yandan sızan bu fotoğrafın G3'ün Japonya'da satışa çıkacak versiyonuna ait olduğu ve dikkat çeken bu alanın da anten deliği olduğu iddiası da mevcut. Bakalım... Amiralin tanıtılmasına yalnızca günler kaldı. Bekliyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

kalem değil de sanki kılıf takmışlar gibi

arkadaki ses değil, kamera tuşu uyanın

Ne gerek var stylusa? Z ultra herhangi bir kurşun kalem ile çalışabiliyor mesela...

@08 May 2014 18:11 kalem ekranı çizdi. Ne halt yiyecen? Ve kaldı ki hiç s-pen kullanmamışsın. Akıllı kalemleri bilmiyorsun, sadece dokunmaya yarıyor sanıyorsun. Akıllı kalemle birçok kısayol yapabilirsin. Kurşun kalemle de oluyor mu?

gerçek teıknoloji sitesi engadget o arkadaki tuşa yenilenmiş kamera tuşu diyor, haberiniz olsun. en azından haberinizi belki düzeltirsiniz. ses tuşu değil vesselam

bence gizli düğme olabilir

Anten o... stylus altta anten üstte olur

telefon alacağım ama g3 ün çıkmasını bekliyorum.eğer uygun fiyatda gelirse alacağım...

G3 degil B2 olarak piyasaya surulecek telefon. demedi demeyin :)

21:48 bende note vardi bir kac kere hevesle kullandim onun disinda elimi bile surmedim note telefonu olan kimsede kullanmiyor

Sen de yorum yaz