LG G4'ün fiyatı, G3'ten pahalı olacak!

Tanıtılmak üzere olan LG G4, fiyatıyla kendisini bekleyenleri biraz üzebilir!

LG G4'ün fiyatı, G3'ten pahalı olacak!

Birkaç gün sonra tanışacağımız LG G4'ten yeni veriler, yavaş da olsa gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise telefonun fiyatıyla ilgili bilgiler sızmış görünüyor.

Güney Kore merkezli mobil sağlayıcılardan SK Telecom ve T World Direct'e göre G4'ün fiyatı, 825 dolar civarlarında olacak. Cihazın ABD fiyatıyla karşılaştıracak olursak 825 dolar, Galaxy S6 ile Galaxy S6 Edge arasında bir yere isabet ediyor. Bu fiyatlardan LG G4'ün Türkiye fiyatını tahmin etmek ise zor; tek bildiğimiz ülkemize gelen telefonların fiyatlarının genellikle kabardığı.

Koreli bir LG yetkilisine göre fiyattaki artışın nedeni, G4'ün sahip olduğu doğal deri hissi ve önemli ölçüde geliştirilmiş kamerası. Neyse ki çok fazla meraklanmamıza gerek yok, çünkü LG'nin önümüzdeki hafta Salı günü düzenleyeceği etkinlikte G4'ün resmi fiyatını ve birçok detayını öğreneceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

gerçekten çok şaşırdım, en son bu kadar iphone 6'nın fiyatı iphone 5'inkinden pahalı oldugunda bu kadar sasırmıstım. Teşekkürler bilgi için.

O kadar pahalı yaparsa istediğini alamaz diye düşünüyorum. LG şu G2'deki fiyat politikasını devam ettirse keşke.

Kafayı yedilerse ve batmak istiyorlarsa yapsınlar. Öncekindne neredeyse hiç bir farkı olmayan bir modele daha da yüksek bir fiyat çekmek idam fermanının imzalanması demektir.

lg g2 deki iyi bir satis performansi yakaladiydi. g3 ten pek bir farki yok...o kadar para verilmez g4 e..bu kafayla giderse samsung voleyi vurur...yap bakalim spotunu bi 1500 ne ediyon bak piyasayi. ..

dandikroidciler apple kazık,apple pahalı şöylede böylede diyolardı ne gülüyorum onlara varya şimdi :D

@27 Nisan 2015 09:51 androidler pahalandı da apple uculadı mı ne seviniyon. kısıtlı donanımınla , kısıtlı özgürlüğünle , hala kendinizi olsun en stabil bu diye kandırıyorsanız o balon çoktan patladı. en son wifi paylaşımından iphone çökertiyorlardı sana isabet etmemiş ise sen buna sevin.

Yok yani bi sony z2 kadar bile özelliğe sahip değilken nedir bu fiyat yani milleti enayi görüyorlar yav

Elektronik ithal cihazlardan alınan vergiler çok fazla hatta bire bir fiyat ödeyerek alınan cihazlar bile var arabalar içinde öyle örneğin üretildiği ülkede türk lirası ile 150 bin tl olan araç türkiyede 350 bin tl :) ne güzel dimi 7 haziran seçimlerini anımsadım bi an.

LG G4 ü bekliyordum ama artık bi esprisi kalmadı...O fiyata iphone 6 alabiliyorken neden LG alayım..Üstelik ios sürekli güncelleme alırken..Android gibi takılma derdi yokken...Android alacaksamda SAMSUNG s6 Edge dururken LG nin yüzüne kimse bakmaz Heleki LG G3' ün üstüne çok bir şey koyamamışken..

Sonun başlangıcı..... s6 ya bak birde buna bak. Birde s6 dan pahalı yapmışlar.

hani kalem ile gelecekti..hani kalem..LG.. yalancı yarim.hikayesi gibi. birde kazık ha.. sizde kalsın..biz almıyoruz. kelepir bir telefon........arkasıda kadınların önden fermuarlı elbisesine benziyor.hahahaha sıddık

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir