LG G6'da 3200 mAh'lik batarya olacak!

LG'nin yeni amirali G6'nın pili muhtemelen "çıkarılamayacak" ancak bunu affettirecek bir gelişme var!

LG G6'da 3200 mAh'lik batarya olacak!

LG G6'yı çok kısa zaman içinde göreceğiz. MWC 2017'de tanıtılacak olan LG G6, 26 Şubat tarihinde yüzünü bizlere gösterecek. Yeni amiralinde LG G5'te yer alan modüler tasarımdan vazgeçecek olan LG'nin, buna karşın kullanıcıların batarya sıkıntısı yaşamaması için daha geniş bir bataryaya yer vereceği söyleniyor.

Galaxy J7 Ufukta Göründü

Electronic Times'a bir LG yetkilisinin verdiği bilgiye göre G6, 3200 mAh'den daha geniş bir batarya kapasitesine sahip olacak. Böylesi büyük bataryanın yer alması mümkün, zira telefonun ekranı tam 5.7 inç boyutunda olacak. Öte yandan telefon tasarımıyla da etkileyici olacağı bilinen G6, metalik tasarıma sahip olacak. Telefonda yer alması beklenen diğer detaylar ise, suya karşı dayanıklılık ve 32 bit HiFi Quad DAC ses desteği. LG G6'yı 26 Şubat'ta göreceğiz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Dev batarya? 3200? Dev?

Nesi dev bunun? Lenovo p2de bile 5100 mah var.

Umarim G2den Sonraki Hatalarinda Duzelme olur.3/4/5 G2den Sonra Cirt modellerdi.Bende Dahil Milleti Samsung'ga Yoneltti.1 Sene Evel G2'den Yazarken Simdi S7''den Yaziyoz Buralara.

çok büyükmüş her halde çok uraştılar bu kadar yüksek kapasiteli bir pil yapmaya.xiaomi lenovolarda 4000+5000 mah lik bataryalar var lg mühendisleri 10 yıl geriden geliyorlar.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir