LG G6'yı Büktüler, Yaktılar. İşte Sonuç!

LG G6, çok kısa bir süre içinde ülkemizde satışa sunulacak. Peki, telefon ne kadar dayanıklı?

  • Ercan Uğurlu
Oynat LG G6'ya sert test! LG G6, çok kısa bir süre içinde ülkemizde satışa sunulacak. Peki, telefon ne kadar dayanıklı?

Geçtiğimiz sene modüler tasarımlı G5 akıllı telefonuyla karşımıza çıkan LG, bu sene modüler tasarıma sırtını dönerek farklı bir yapıya büründü ve karşımıza LG G6'yı çıkarttı. Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılan LG G6, çok kısa zaman içinde de (19 Nisan) ülkemizde satışa sunulacak. Peki, telefon ne kadar dayanıklı? Cevabını JerryRigEverything vermiş.

Bir Youtuber olan JerryRigEverything, kanalında LG G6'yı zor şartlarda test etmiş. Ekran, metal bölümler ve kamera camları da dahil olmak üzere pek çok bölümünü tornavida, çakı ve falçatayla çizen JerryRigEverything, bununla da yetinmeyerek telefonu ısı testine ve hatta bükülme testine de tabi tutmuş. Peki, özellikle bir dönem iPhone'ların başını bir hayli derde sokan "bükülme" hadisesi LG G6'da nasıl bir sonuç veriyor ve telefon diğer testlerde ne derece başarılı oluyor? Cevabı hemen yukarıdaki videoda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

lg g6 bükmek için almıyoruz......bu testlerle 3700 eder mi demeye getiriyorsunuz.....

fiyatlar çok pahalı kimse almaz bu paraya ülkemizde.2500 tl seviyesi olsa neysede 3500 tl ye zor satar bir kaç aya kalmaz 3000 tl ye düşer.

Gayet dayanikli Kaliteli Cihaz Olmus.S8'in Fiyatini Gorunce,G2 Gibi Satar Bu Cihaz..

Sen de yorum yaz