LG'nin yeni telefonları hazır!

Amiral gemileri kadar etkileyici olmasalar da, LG'nin yeni cepleri CES 2016'da ortaya çıktı...

  • Zeynel A. Öztürk
LG'nin yeni telefonları hazır!

LG'nin yeni orta seviye Android'li telefonları, Las Vegas'ta devam eden CES 2016'da tanıtıldı. Selfie yeteneklerine yoğunlaşan K7 ve K10'un LTE ve 3G modelleri bulunuyor.

LG'nin "Gesture Shot" ve "Gesture Interval" işlevlerine sahip olan yeni LG K7 ve K10, elinizi ön kameranın önünde sallayarak kendi fotoğrafınızı kolayca çekmenizi sağlıyor. K10 13 megapiksel ana kamera ve 8MP ön kamerayla gelirken daha alt seviye bir cihaz olan K7'de sadece 8 megapiksellik bir arka kamera ve 5 megapiksellik bir ön kamera bulunuyor.

K serisinin iki telefonu da LTE ve 3G modellerle karşımıza çıkıyorlar. LTE özellikli olan modellerin teknik özelliklerinin daha yüksek olduğu anlaşılıyor. K10'un LTE modeli 5,3 inç ekran, 1,2GHz veya 1,3GHz dört çekirdekli işlemci, 2,300mAh pil, Android 5.1 Lollipop ve 16GB depolama alanıyla geliyor.

Telefonların LTE modellerinin teknik özellikleri daha yüksek. K10'un LTE modeli 5,3 inç ekran, 1,2GHz veya 1,3GHz dört çekirdekli işlemci, 2,300mAh pil, Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ve 16GB depolama alanıyla geliyor. Daha küçük model olan K7 ise 5 inç ekran sunuyor. Bu cihazın LTE modelinde 1,1GHz dört çekirdekli işlemci, 1,5GB RAM, 2,125mAh pil ve 16GB depolama alanı var.

LG, yeni telefonlarını ne zaman piyasaya süreceğini ve fiyatlarını henüz açıklamadı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

lg den alt model almayacaksın birader.cihaz belli bir süre sonra kasmaya başlıyor.

Tasarım faciası. Ucuz olursa alan çıkabilir

Android kullanmamak gerek ya. O kadar para veriyorsun yeni sürüm çıkınca güncelleme alamıyorsun. Android'e sözüm yok ama bu düzen böyle devam etmez. Gün gelecek Android'in, Windows karşısında eriyip tükendiğini izleyeceğiz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost