Link Bubble'a yeni özellikler geldi

İşlevselliğiyle öne çıkan mobil web tarayıcısı, özelliklerinin arasına yenilerini kattı!

  • Cenk Atlı
Link Bubble'a yeni özellikler geldi

Link Bubble, Android platformunda kullanıcıların en çok memnun kaldığı uygulamalardan biri. Google Play Store'da yer alan en sıradışı ve ilgi çekici tarayıcılardan biri olan Link Bubble'ın aslında tam olarak nasıl işlediğini açıklamak da kolay değil. Fakat henüz aşina olmayanlar için bir fikir uyandırması adına uygulamanın Facebook Messenger'la benzer bir işleyişi olduğunu söyleyebiliriz.

Tarayıcı üzerinde açtığınız sayfalar tıpkı Messenger'daki sohbet sayfalarınızda olduğu gibi ekranda kaydırılabilen bir yuvarlağa küçültülebiliyor. Böylece başka sayfaların yüklenmesini beklerken siz de rahatça diğer işlerinizi halledebiliyorsunuz.

Uygulamaya yeni gelen ve Ayarlar menüsünden aktive edilebilen bir Ad Block güncellemesiyle artık veri tasarrufu yapmanız da mümkün. Bu özellik sayesinde sürekli karşınıza çıkan rahatsız edici reklamlardan da kurtulma şansınız oluyor. Kullanıcılar yeni güncellemeyle birlikte artık takip koruma özelliğini de açarak tarayıcı geçmişlerini saklayabilecekler.

Güncellemenin getirdiği diğer yenilikler arasında HTTPS Everywhere özelliğiyle birlikte bazı standart hata düzeltmeleri yer alıyor. Bu ücretsiz uygulamanın 1.8.1 şeklinde numaralandırılan yeni versiyonunu halihazırda Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Flyperlin bunu zaten yapıyor daha kullanışlı

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost