Mayıs 2015 itibariyle Apple Campus 2!

Apple'ın UFO'ya benzetilen muhteşem binasının son hali, çok net bir biçimde görüntülendi!

Oynat Mayıs 2015 itibariyle Apple Campus 2! Apple'ın Cupertino'ya kurduğu çevre dostu devasa merkezin son görüntüleri, ortaya çıktı!
Campus 2 giderek belirginleşiyorMyithZ

2016'da tamamlanması beklenen Apple Campus 2'nin görüntülerine, en son 7 ay önce bakmıştık. Apple'ın devasa yapısının son hali, yine bir drone videosu sayesinde göründü.

İlk bakışta önceki videoya göre büyük bir fark görünmese de, görüntüleri yakından incelediğimizde altyapının önemli bölümünün tamamlandığı görünüyor. Önceki görüntülerde binanın dış çevresinin iskelet halinde olduğu gözleniyordu. Şimdi ise aynı alan, doldurulmuş durumda ve ofislerin bulunacağı ana binanın inşasına başlanmış görünüyor.

Campus 2 tamamlandığında yaklaşık 13.000 Apple çalışanına ev sahipliği yapacak. 4 katlı bina, yaklaşık 260.128 metre karelik bir alana kurulmuş olacak. Yapının önemli özelliklerinden bir tanesi, bu alanın büyük bölümünde yeşillendirmeye yer verecek olması. Bina tamamlandığında tüm dış yüzeyi kavisli camdan oluşacağından, etkileyici bir manzara ortaya çıkacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

soytarılardan bir çöplük...

Kibir düşüşten önce gelir

UFO şeklinde yapmaz. Demedi demeyin, Göz şeklinde yapıyorlardır... apple, facebook, microsoft, twitter. hepside ra nın gözü olabilmek için birbileriyle yarışıyorlar, birbirleriyle savaşıyorlar....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost