Microsoft'un dev yama aracı!

100 farklı uygulamadaki sorunları hızla gideren, ücretsiz bir Microsoft aracını mutlaka kullanın!

  • Ali Güngör
Microsoft'tan yeni FixIt
Bu ücretsiz araç sorunları ve tehlikeleri gideriyor

Microsoft sistem yöneticilerinin bilgisayar sorunlarıyla uğraşmaması için yeni ve ücretsiz bir aracı indirmeye sundu.

Bu araç kritik güvenlik açıklarını ve sorunları gideriyor. Farklı yapımcıların geliştirdiği 100'den fazla uygulamayı destekleyen bu yazılımın adı FixIt Tool.

Microsoft'un yayınladığı son güncellemelere sahip bilgisayarlarda çalışan bu araç eski uygulamalarla oluşabilen uyum sorunlarının da üstesinden geliyor.

DLL kaçırma tehlikesine karşı Windows'un duyarlı olduğunu tespit ettiği uygulamaların başında Firefox, Thunderbird, PowerPoint, Opera, Nvidia ekran kartı sürücüleri yer alıyor. Yani sisteminizde bunlar varsa mutlaka kullanmalısınız.

Download: Microsoft FixIt Tool

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

güzel. hemen kullanalım bari

firefox ve opera kullaniyorum guvenlik sorunu yok ve olmadi Aartı Uyumluluks sorunu da yok baya eski bi oyun (Oddworld:Abe's Oddyse) oynuyodum girerkene program calismayinca uyumluluk otomatikman değisti

Ben yükledim bunu ama nereye yüklendi simge falanda bulamadım ? acaba gizlimi çalışıyor. yoksa benmi yükliyemedim çözemedim gitti.

tavsiye etmiyorum kimse yüklemesin

Bende tavsiye etmiyorum kimseye. Dün gece bu yamayı yükledim. Şimdi ise win 7 başlamıyor. Tüm onarım işlemlerini denedim. geri yüklemede görünmüyor bu yama. Sanırım formattan başka çarem kalmadı.

İndirelim arşivde bulunsun belki birgün lazım olabilir sağolasın...

korsan avcısı içeriyor mu?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play