Modern Warfare 3'de hilecilere şok!

Call of Duty: MW3'te hile yapmaya çalışanların başına gelebilecek en kötü şey geldi. Haberimizde...

  • Zeynel A. Öztürk
MW3'den hilecilere hodri meydan!
Hile yapan 1600'den fazla kişinin atıldığı açıklandı

Satışlarıyla muhteşem bir çıkış yapan Call of Duty: Modern Warfare 3'ün başı, kilitlenen sunucular ve hileci oyuncularla biraz dertte gibi görünüyor.

Infinity Ward'dan Robert Bowling, herkesin oyun deneyimini yerle bir eden bu hileci oyuncuları aradıklarını söylüyor. Twitter'daki gönderisinde "MW3'de hile, hack'leme veya açık kullanma girişimleri tolere edilmeyecektir. 1600'den fazla kişi atılmıştır. Güncellemeler ise yolda. Lütfen suçluluarı bildirin." diyor.

Çoklu oyuncu deneyimini dengelemek üzere senelerdir önemli bir çaba gösteren bir oyunda, oyuncuların değişiklikler yapıp avantajlı hale gelmek istemesi, gerçekten üzücü bir durum. Sanırız bu tür oyuncuların kendilerine ait farklı bir alanda eğlenmesi hem kendileri için, hem de para verip hilesiz oyun oynamaya çalışanlar için daha iyi olacaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ohbe bu haber ilaç gibi geldi çok hileci var sormayın adamlar bi bombalamaya başllıyor bölüm bitene kadar çıkamıyoruz mevzilerden :D

MW2'de iyi oynamam sebebi ile sayısız kez haksız iftiralara ve küfürlere maruz kaldım. Üstüne üstlük sayısız kez bariz hilecilerle karşılaştım. Bıkmadan usanmadan rapor ettim. Fakat Steam/Activison hiç bir şey yapmadı. Aynı oyuncular gene sürekli karşıma çıkıyor. Bu konuda güvenmiyorum.

Şu hile olayı oyun keyiflerinin içine ediyor insanın.

bilmeyenler anlamayanlar başka ne yapıcak tabisiki hile ile oynarlar yeteneksiz - kabiliyetsizler :D

Hile açarak oynanan bi oyunda, aslında biraz mantıklı düşünürseniz sizin yerinize hile programının oynadığını anlarsınız. burda beyin hile programı sizde el ayak olursunuz. beyin olmak varken niye el ayak oluyosunuz arkadaşlar kapatın hileyi kendi zekanızla yeteneğinizle bişeyler yapın oyunu siz oynayın hile programı oynamasın.

Artık yapamıcak mıyız?

Küfürbazlar ve hileciler yüzünden hiç bir online oyun oynamıyorum. Oyun yetkilileri de bazen rating uğruna bu tip kişileri görmezden gelebiliyor.

rezaletten öte birşey değil. 06.09.2015 gecesi oynadığım her oyunda hileci dolu. bakıyorsun adamın profiline 1vac, 1 oyun yasağı almış. yasak kalkar kalmaz, adam oyuna giriyor ve tamamen hilei.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play