Moto X, 1 Ağustos'ta tanıtılacak!

Yılın en çok merak uyandıran cebinin tanıtılacağı tarih de sonunda belli oldu!

  • Zeynel A. Öztürk
Moto X, 1 Ağustos'ta tanıtılacak!

Motorola'nın geçtiğimiz günlerde kendini internette gösteren özel cebi Moto X, şirketin dağıttığı davetiyelere bakılırsa 1 Ağustos'ta tamamen ortaya çıkacak.

Üzerinde "Moto X", "1 Ağustos" ve "New York" yazan davetiye, telefon hakkında fazla şey söylemiyor. Giyim kataloglarını aratmayan davetiyenin üst tarafındaki yarasa şeklindeki Motorola logosunu da atlamamak gerekli.

Davetiyedeki kadınların elinde görünen farklı renklerdeki telefonlar, stiliniz gibi telefonunuzu da kişiselleştirebileceğinizi gösteriyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri, büyük bir kişiselleştirme olanağı gibi görünmese de Moto X hakkında şimdiye kadar duyduklarımız, onun bolca seçenek sunacağı yönünde. Örneğin telefonunun kasası, plastiğe ek olarak isteğinize bağlı olarak ağaçtan, metalden, kumaştan ve seramikten oluşabilecek.

Moto X'in 1.7GHz dört çekirdekli işlemci ve 2GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Cihaz, mobil taşıyıcılara test için Android 4.2.2 ile gönderilmiş olsa da, Android 4.3 ile gelme olasılığı hala var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

bumudur yani tırt...

SIKI TUTUNUN

Hiç merak etmiyordum açıkçası Chip kalitesi düşmeye başladı (sadece bu haberden değil..!) Derginizi her ay alıyordum fakat bundan sonra almama kararı kıldım.Çünkü bazı firmalara olan düşmanlığınızı veya fun-lığınızı bariz bir şelide belirtiyorsunuz. Umarım bu mesajı dikkate alırsınız , sizi kaybetmek istemiyorum...

900 falan olsa cok ii ama nerdeee

bence uzun süre destek alması için 3gb ram falan koysalarmış iyi olurmuş android de ram e ne zaman ihtiyaç olacağı belli olmuyor.

Çift çekirdekli olmasın o

bombaya bak teh allam ya :)

Bu kadar burun kıvırdığınız telefon. Motorolanın fiyat/performans üzerine yapıcağı bir telefon. Google'nin politikası belli zaten düşük fiyatla en iyi hizmeti sağlamaya calısmak. 2 Çekirdekli 1.7 işlemci gayet yeterli bunu sony xperia sp de görüyoruz. 2 gb belleğe diyecek yok zaten. 720 p çözünürlük en iyisi bence 4inc 5 inc ufacık ekranlarda full hd nin anlamı nedirki egonuzumu tatmin ediyosunuz ? Türkiyedeki fiyat aralığı 800-1000 arası olursa fotoğraflarını gördüm beyazı çok şık gözüküyor. Yok satar.

Ben de iphone haberi sandım tıklamadan önce.

geliyor genc motorola

Sen de yorum yaz