Motorola, Moto G Forte'yi duyurdu!

Cep devi, çok satan telefonunun sadece kapağını değiştirdi, yeni model olarak piyasaya sürdü!

  • Cem Şancı
Motorola, Moto G Forte'yi duyurdu!

Motorola, şimdilik sadece Meksika'da satacağını vurguladığı yeni akıllı telefonu Moto G Forte'u duyurdu. Telefon aslında, Motorola'nın orta seviye telefonu olan Moto G'nin güçlendirilmiş bir kapakla yeniden tasarlanmış hali.

Telefonun tüm teknik özellikleri Moto G ile aynı. 1.2 GHz'lık dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 işlemciye sahip telefon, 8 GB veya 16 GB depolama kapasitesi ile geliyor. Telefonun 4.5 inçlik 720p ekranı ise Gorilla Glass desteğine sahip.

Moto G sahipleri, Motorola'nın Meksika sitesinde, Moto G üzerine takılacak güçlendirilmiş Moto G Forte kapaklarını 20 dolara satın alarak telefonlarını Moto G Forte'ye çevirebiliyorlar. Yani Forte, aslında Moto G'nin güçlendirilmiş bir modeli ve standart bir Moto G sahipleri bile, özel kapak sayesinde daha güçlü bir telefona sahip olabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Saflari kaziklamak icin her zaman alternatif yollar vardir.

@09 Nis 2014 20:03 Kaziklanan safin biri hemen eksi vermis, bunlara mustehak beter olsunlar.

"Kapakla güçlendirmek" ne demek anlayamadım. Kapak extra battery ile mi geliyor ? Yoksa darbelere,suya,toza v.b. karşı mı güçlendiriyor telefonu. ? Yoksa dahili gps , wi-fi v.b. için menzil arttırımı mı sağlıyor ?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost