Microsoft'un fare yağmuru devam ediyor...

Laptop'unuz için yeni bir fare mi arıyorsunuz? Microsoft'un yeni faresi tam size göre olabilir...

BlueTrack teknolojisi çok farklı...

BlueTrack teknolojisi çok farklı...

Microsoft'un ödüllü BlueTrack Teknolojisi insanlara mümkün olan her yerde fare kullanma imkanını tanıması sebebiyle netbooklar için mükemmel bir yol arkadaşı olabiliyor. Bu teknoloji mevcut fare teknolojisine göre- lazer ve optik fareler dahil - çok daha fazla tür yüzeyde çalışır; granit, mermer gibi pürüzsüz ve parlak yüzeylerle beraber halı , işlenmemiş ahşap gibi pürüzlü yüzeylerde görevini hatasız yerine getirir. Ayrıca kir ve toza karşı dayanıklıdır, böylece insanlar farelere ihtiyaç duydukları her yerde bu fareyle çok rahat çalışabilirler. Dolayısıyla BlueTrack teknolojili bir fare, bir netbook için mükemmel bir takım arkadaşıdır.

Wireless Mobile Mouse 4000, uygun fiyatının yanı sıra taşınmasını iyice kolaylaştıran ve USB girişinden dışarı 1 santimetreden az çıkan küçücük bir nano alıcı-vericiyle bilgisayara bağlanır. Bu nano alıcı-verici hareket halindeyken bilgisayara takılı kalabilir ya da farenin içerisinde saklanabilir.

Microsoft'un bu sportif faresi önümüzdeki günlerde siyah ve beyaz renk çeşitleriyle ülkemizdeki tüketicilerle buluşacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

eee uygun fiyatı demişsiniz. kaç para bu meret?

Ben Logitech kullanıyorum nano alıcı vericiyi inanın laptoptan hiç çıkarmıyorum. 6 ay önce almama rağmen hala 340 gün pil ömrü var pillerde bildiğiniz duracell. microsoft ta çok kaliteli olsada yaklaşık aynı fiyata ilk aldığım kblosuz mouse masanın altındaki alıcı-verici ile bağlantı kuramadı. servise gitti servis alıcı vericiyi görünür biryere koyun uzağa koymayın dedi :D daha nereye koyacam anlamadım:D bide parmak kadar :D

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
BlueTrack teknolojisi çok farklı...
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir