MS'un yeni oyun konsolu 2010'da çıkacak

Microsoft resmi açıklamayı yaptı. Natal ile güçlenen yeni Xbox 360, 2010 yılında piyasada olacak!

Microsoft'un yeni oyun konsolu 2010'da çıkacak
Xbox 360'ın en büyük kozu Natal olacak.

Oyun konsolları arasında kıyasıya rekabet devam ederken Microsoft yakın zaman önemli bir adım atmıştı. E3 fuarında tanıttığı Project Natal ile diğer büyük rakipleri PlayStation ve Wii'ye karşı üstünlük kurmayı hedefleyen Xbox'ın yeni sürümünün çıkış tarhi de resmi olarak duyuruldu.

Bizzat Steve Ballmer tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni Xbox 360, 2010 yılında piyasada olacak. Ballmer'ın yaptığı açıklamaya göre Microsoft'un yeni oyun konsolunun en büyük hedefi çok gerçekçi görüntüler ve oyun tecrübesi sunabilmek. Hareket ve ses algılayıcıları sayesinde Microsoft tarafından oyun dünyasında devrim yaratması beklenen yeni Xbox 360'a ait diğer detaylar ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Ümit Öncel

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Microsoft Xbox 360 çok sevilmişti şahsen PlayStatıon 3 'ün orjinal cd 'sinden dolayı Xbox 'un hem görüntü kalitesi hemde XBox Live gibi sunduğu imkanlar beni derinden etkilemişti. Natal ile geliştirilen bu versiyonunuda ilk FaceBook 'da videosunu izleyince görmüştüm. Mükemmel bir iş çıkarmışlar hele ki o pitstop olayı beni çok etkiledi. :D Birde dövüş sahnesi bütün hıncımı oradan çıkarabilirim. :D Ne diyelim 2010 'u bekleyip göreceğiz...

Şimdiye kadar konsol almayana bile almayı düşündürecek bir cihaz. Boş bir umut gibi ama umarım bu kez MS Türkiye'de de satışa çıkarır.

he ya gelde bekle 2010 bende şimdi alacaktım xbox360 gelde bekle ha

XBOX PLAYSTATIONU SILER BU CIHAZLA,YIL KAC VIDEODA 2080MI ?? NOLUYORUZ

işte bir tipik ms stratejisi bekleyip bekleyip turnayı gözünden vurma diye buna derim ama bu işte bazı sorunlar var arkadaşlar 3k olayı vb sorunlar giderilebilecek mi yeni bir donanım mı tasarlanacak benim için önemli olan vatan toprağıma garantili bir şekilde giriş yapması bende almayı düşübüyodum vazgeçtim yenisi çıkınca ps3ü satarım para koyup yeni model alırım

gerçekten çok güzel olacağa benziyor fakat türkiyede saytışa çıkacak mı acaba bekleyip göreceğiz.çıkarsa ve fiyatı aşırı bir fiyat olmazsa almayı düşünüyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir