myMail Türkiye'de de Zirvede!

My.com'un özel e-posta uygulaması myMail, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de zirveye oturdu.

myMail Türkiye'de de Zirvede!

Birden fazla e-posta hesabının kolayca yönetilmesine olanak sağlayan myMail, Veri analiz şirketi Distimo'nun son çalışmasına göre, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en çok indirilen alternatif mobil e-posta uygulaması oldu. 

Birden fazla e-posta hesabını yönetmeye olanak sağlayan myMail, Türkiye'nin ve dünyanın en çok indirilen alternatif e-posta uygulaması oldu. Rusya'nın en büyük internet şirketi Mail.Ru Grubu'nun e-posta, oyun ve online sohbet platformu My.com'un özel e-posta uygulaması myMail, iOS ve Android işletim sistemleri üzerinden kullanılabiliyor. 

myMail dünya pazarında da lider!

Veri analiz şirketi Distimo'nun Haziran 2014 verilere göre myMail uygulaması hem Apple Store hem de Google Play Store'da tüm popüler uygulamaları geride bıraktı. Kasım 2013'te piyasaya giren myMail e-posta uygulaması Brezilya, Hindistan, Fransa, İspanya ve Meksika başta olmak üzere pek çok ülkede en yakın rakiplerine oranla en az iki katın üzerinde indirilerek dünya pazarında da en çok indirilen uygulama oldu.  

Dünyada Bir İlk: Mobil E-Posta Servisi

2014 Nisan ayında My.com'un duyurduğu @my.com, dünyanın ilk ve tek mobil e-posta uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Uygulamaya ayrıca myMail uygulaması üzerinden de ulaşılabiliyor. iOS ve Android üzerinden kullanabilen myMail kullanıcılarına en gelişmiş e-posta özellikleri sunuyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ne ilk ne de tek mobil e posta uygulaması. Haber reklam mı? Yonsa kastedilen başka birşey mi?

@08 Eylül 2014 11:54 Evet kastedilen başka birşey: E-posta hesabına sadece mobil cihazlardan giriş yapabilirsin; bilgisayar üzerinden giriş yapılamaz. Bu yüzden e-posta hesabını şifresi yok, yani senden başkası hesabına giremez. Hesap, telefon numarana senkronize olduğu için aynı numaraya sahip olduğun sürece istediğin mobil cihazdan telefonuna mesaj olarak gelecek tek kullanımlık parolayla giriş yapabilirsin.

Kafama takılan en büyük soru, benim akıllı telefonum olmasa, yada kırılsa veya başka birşey, ben o kadar herkese verdigim my.com epostasındaki maillere server üzerinden web üzerinden hiç erişemeyeceğim, bu açıdan çok büyük dezavantaj. çaresi varsa açıklama yollarsanız sevinirim.

@06 Mart 2015 13:20 Sim kart sağlamsa, istediğin mobil cihazdan tekrar giriş yapabilirsin. Herhangi bir mobil cihaza uygulamayı yükleyip e-posta adresine giriş yapmak istediğinde, telefon numarana tek kullanımlık bir parola gönderilecek. Bu şekilde tekrar giriş yapabilirsin.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir