Nasıl bir iPad Air 2'yle tanışacağız?

Apple'ın önümüzdeki günlerde muhtemelen tanıtacağı yeni iPad Air nasıl olacak; neler sunacak?

Nasıl bir iPad Air 2'yle tanışacağız?

Apple'ın bir sonraki etkinliği, 16 Ekim'de gerçekleşecek. Dedikodular arasında yeni iPad'lerden taze MacBook'lara ve yeni bir Apple TV'ye her şey var. Peki yeni iPad Air 2 hakkında konuşulanların hangileri doğru? En muhtemel görünen yenilikleri aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Resmi bir açıklama olmasa da etkinlikte Apple'ın iPad serisini yenileme ihtimali yüksek. Yeni iPad Air 2 hakkında sayısız söylenti var. Piksel yoğunluğu yüzde 40 artacağı söylenen tablet, 2.480x1.536 piksel çözünürlük sunabilir. Yeni A8 işlemciyle geleceği düşünülen tabletin ekranının ve cam yüzeyinin birleşik olacağı, bu sayede daha ince bir tasarım sunacağı söyleniyor.

iPad Air 2'nin tasarım değişiklikleri dışında çok büyük bir yenilik getirmesi beklenmiyor. Ses düğmelerinin ve hoparlör ızgaralarının konumunun değişme olasılığı yüksek görünüyor. Ses kesme düğmesinin daha ince tasarım için tamamen kaldırılması bekleniyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Nasıl mı olacak? Yine gereksiz pahalı olacak.

iphone 5s teki gibi orta tuş u bozmuşlar tasarım berbat lığa yönelmiş eski apple ı arıyorum

Ipod touch 6 cikar umarim

Zaten ipad air 2.480x1.536 çözünürlükte. Hatta 2 nesildir bu çözünürlükte.

Apple daha ince sunmaktadır başka ne yaptı sonraki sürümde cevabını bulun bir cihaz daha ince diye neden sonraki versiyonunu alayım

Ulan her ipadde aksesuar degistirmek zorunda kalıyoruz artik.4e kadar iyiydi. Tasarimla bu kadar oynamanin ne geregi var donanimi ve yazilimi geliştirin. Air on numara tasarima sahip zaten daha ne olacak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir