Nero 9 Lite: Bedava Nero isteyenlere...

Bedava Nero'nun yeni sürümü Windows 7 ile tam uyumlu: İndirme bağlantısı burada...

  • Halil Mollaoğlu
Nero 9 Lite: Yeni ismiyle ücretsiz yazım seti
Nero 9 Lite: Yeni isim, aynı program.

Medya yazım setinin geliştiricisi Nero, "Nero 9 Lite" ismi altında bir yazım programı yayımladı. Ücretsiz uygulama veri diski yazma ve kopyalamaya dair fonksiyonlar sunuyor ve Windows 7 ile uyumlu.

Nero 9 Lite daha önceleri "Nero 9 Essentials" ismi altında pazarlandı ve yeni ismiyle de verileri CD ve DVD'lere yazma ve bunlardan kopyalamayı mümkün kılıyor. Fakat ücretsiz fırsatın bir dezavantajı var: Yazılım, ücrete tabi sürümü hakkında yaptığı reklamlarla kullanıcının canını sıkabiliyor.

Ayrıca Nero kurulum sırasında (seçtiğiniz dile bağlı olarak) sisteminize bir araç çubuğu kurmaya kalkışıyor. Uygun kutucuğu bu esnada devre dışı bırakmanızı öneriyoruz. Bunun dışında "Nero 9 Lite" her açılışında kullanıcıyı ücretsiz kayıt olmaya yönlendiriyor.

Download: Nero 9 Lite (9.4.12.708)

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

en güzeli ashampoo burning 9, nero 1 gb yer kaplıo onun yaptını ashampoo da yapıor

Nero benim için 2 yıl önce bitti, bu süre içinde de sadece Ashampoo Burning Studio kullandım...

Nero CD/DVD yazma işini bıraktı, saçma sapan yazılımlara yöneldi. Herkesin bilgisayarı bunları kaldıracak kadar iyi değil.

Herkes, beraberinde gelen gereksiz programları da kullanmak zorunda değil.

Sadece Ashampoo yeter bize. (Reklam gibi oldu ahaha) :D

ashampoo 9'da iyidir ashampoo 6.76 da iyi neroda yaşadığım hiç problemi yaşamadım. 6.76 ücretsiz eklentide istemezseniz kurmuyor. Reklam da yapmıyor. bilgisayar dergileri ücretsiz veriyor yazılımı normalde ücretli gözüküyor.

eeee bu neki..
tamam biliyoruz..bu nero nero..yani atlantis zamanından kaçmış bizim dünyaya ait olmayan bi varlık..tabiki lite olunca her gelen kafa sallar..yani boynu eyik durur...
ahh nero sen bu hallere duşermiydin.senindemi lite-ın çıkacakdı..
bir az insaf yapıf RAM -ler den yediyin veri payın düşürmüyü ,stabil CD/DVD yazma işini hizlandırsan da iyi olucak..Bak MS bile artik yeni OS -lerinde CD/DVD araclarını insanlara sunuyor..Bir az kafa kulan pro-larına CD/DVD ile alakalı yeni fonksiyonlar ekleki kulanlarda rahatlikla tam olan surumlerini kullana bilsinler..Yok neymiş lite -miymış yok neymiş efendim ultimate -miş birak bunları..

Artık Nero CD/DVD yazım işini bıraktı.Programmı kuruyoruz İşletim Sistemimi belli değil.Burning Studio Nero'ya göre küçük ve kullanışlı bir program.

Aynen ashampoo müthiş bişi yaa!!

en güzeli ashampoo burning 9, nero 1 gb yer kaplıo onun yaptını ashampoo da yapıor
Bugün 11:50
--------------------------------------------
tdk ;)

nero? ismini anımsar gibi oldum. :D ha hatırladım önceleri bir cd yazmak için kurduğumuz eşşek yüküyle gelen şu program xD

Benim son hatırladığım nero vistada açılmak için 3 dk genelde kurulmak için 30dk sürüyordu, sonradan winamp realplayer gibi programlara özenip player oldu heralde göreve öyle devam ediyor olsa gerek! Az bootlu cd yazmadık ama eskiden efsaneydi, roxio cd yazma programını tahtindan etmişti ashampoo ya kaptırdı, tarih tekerrrür den ibaretmiş :D

Arkadaşlar kesinlikle işe yaramaz sonderece baştan savma cd yazması bile hayret uyandırıcı kesin likle 5 para etmez

abi hepsi ücretsiz deye yazıyor sonra buy now çıkıyor. sinir oluyorum sonrasını söylemiyorum alın sizizn olsun nero

Sen de yorum yaz