Nexus 4'e beklenen aksesuar geldi!

Nexus 4 için piyasaya sürülen bu cihaz, cep canavarına öyle bir özellik katıyor ki...

  • Ender Duman
Nexus 4'e kablosuz şarj!

Aslında Nexus 4'le birlikte piyasaya çıkması beklenen kablosuz şarj istasyonu Google Play Store'da yerini aldı. Şimdilik Amerikalı müşterilerin kullanımına sunulan istasyon 60 dolardan satışa sunuldu. Diğer kablosuz şarj cihazları gibi Qi standardını kullanan istasyon, pil doldururken kablo derdine son veriyor: Telefonun pilini doldurmak için istasyonun üstüne bırakmak yeterli.

İstasyonla birlikte yeni donanımı destekleyen uygulamalar da Play Store'da yer edinmeye başladı. Ürün fotoğrafında telefon ekranında görülen pil şarj durumuyla ilgili bilgileri aslında Play Store'da 1,99 dolara satın alınabilen bir uygulama veriyor.

Kısa süre önce Nokia da, yeni Lumia cepleri için kablosuz şarj istasyonlarını piyasaya sürmüştü. Görünüşe göre çok yakında daha fazla üreticiden kablosuz şarj özelliği sunan telefonlar gelmeye devam edecek...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bu kablosuz sarjlar cok siradisi olabilir ama islevselligi sifir bence, ha kabloyu sokmussun telefona ha o zimbirtinin ustune koymussun, hatta kablo daha iyi cunku sarjdayken teli kullanabilirsinde

@12 Şub 2013 21:27 kesinlikle doğru bir yorum. Sonuna kadar katılıyorum. Para tuzağı sadece bu şeyler tamamen kablosuz denmesi için hiçbir yere bağımlı olmaması gerekir cep telefonun nasıl kablosuz oluyor ki bu sefer kablosuz ama dayandırmalı bir şarj oluyor.

1,99'luk uygulamanın ismini öğrenebilirmiyim ?

İlerisi için iyi bir başlangıç diye düşünmemiz lazım.

Digital kamera /bilgisayar / ve mobiltelefon / gibi harika yeni Teknikler bizi bekliyor,ne kadar mutluyuz..?

para falan gerekmeden sarz olabılen tek cep kendı kendıne ısınan nexus.... htc baba bekleyın ulennn...

Sen de yorum yaz