Nexus 6, bu özellikle gelebilir!

Eğer Google piyasaya yeni bir Nexus telefon sürecekse, üzerinde bu özelliği göreceğimiz kesin gibi!

  • Zeynel A. Öztürk
Nexus 6, parmak izi tarayıcısıyla gelebilir!

Üst düzey telefonlardaki yeni trendlerden bir tanesi, parmak izi tarayıcısı. Güvenliği ne kadar artırdığı (veya işinizi ne kadar kolaylaştırdığı) tartışılsa da, Google yeni Nexus'unda bir parmak izi tarayıcısına yer verebilir.

Android Geeks'in "güvenilir kaynağına" göre Nexus 6, LG'nin beklenen üst seviye cebi G3'ü temel alacak ve bir parmak izi tarayıcısıyla sunulacak. LG G3'ün bir parmak izi tarayıcısıyla geleceğine dair şimdiye kadar herhangi bir ipucuna rastlamasak da, bu işlevin sunulacağına dair bazı iddialar vardı.

LG G3'ün 27 Mayıs'taki LG etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. G3'ün ortaya çıkmasıyla beraber bir sonraki Nexus'un da özelliklerini hemen hemen öğrenmiş olacağız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Zaten beyni olan insan androidde nexus kullanır ve laf atmaya çalışan fancıklar ise nexus üzerinden eleştirir androidi gerçi nexuslar stabil , güncel ve hızlı . Eleştirilecek neyi varsa Orayı da onlar düşünsün

derginiz çok pahallı her yıl artıyoo indirin biz her ay harçlıklarımızı veriyoruz diyeceksiniz harçlık ne kadar arkadaş okulda yemiyorum 5 gün inanmassız derginizi alıyorum her yıl artmasın nolur !!!!!!!11

telefonlar tabletlere yetişti :) seneye nexus 7 telefon mu çıkacak yani ? :))

Oldu. Dergiyi bedava versinler bari. Her yil neyin fiyati artmiyor ki derginin artmasin? Adamlar da arttirmakta hakli yani.

Sen de yorum yaz