Nexus 8, varlığını tekrar belli etti!

Google'ın güçlü özelliklerle gelmesi beklenen yeni tableti, var olduğunu tekrar belli etti!

Nexus 8, varlığını tekrar belli etti!
Ne kadar benzediği meçhul...

Piyasaya çıkmayı bekleyen, ancak henüz duyurulmayan birçok cihaz gibi Nexus 8 de geçtiğimiz günlerde varlığının ipucunu vermişti. HTC tarafından üretileceğine inanılan tabletle tanışmamıza henüz biraz zaman var, ancak yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Bir ithalat - ihracat veritabanında görünen bilgiler, Nexus 7'nin halefinin test için Hindistan'a ulaştığını gösteriyor. Sızıntıda ABD'den gönderilen sözkonusu ürün için "Nexus8 Prototype Tablet Similar to Nexus(7)" ("Nexus 7'ye benzer Nexus 8 prototip tablet") cümlesi kullanılıyor. Veritabanında tabletin teknik özellikleriyle veya ne zaman çıkacağıyla ilgili herhangi bir bilgi yer almıyor. Ancak bir başka bilgi, tabletin 272 dolar civarında bir fiyata satılacağını göstermişti.

"Nexus 7'ye benzer" sözcüklerinden yola çıkarak yeni Nexus 8'in neye benzediğini hayal etmek zor; ancak çoğu dedikodu, tabletin çok daha iyi teknik özelliklere ve biraz daha büyük ekrana sahip olacağını söylüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

android her şeklide hatadır ne telefon ne tablet android alınmamalı bu konuda apple'dan daha iyisi yok 3-4 ay daha bekleyip ipad mini 3 alacağım önceki ipadim olan ipad mini'den de çok memnun kaldım

Yağlı kazık elma :) üzerine bir dolu kısıtlama ,sene olmus 2014 sd karttan bi haber elmacılar :)

Tamam bendede iPad var memnunum da ama telefonumda htc ondanda memnunum androide hatali demek ne demek bu kadar on yargili olmayin eskisi kadar buyuk stabilite farkida yok, 2 side tatmin edici isletim sistemi android daha ozgur ios daha guzel bir arayuze sahip bu ve bunun gibi birbirlerind gore iyi yanlari var hangisi isine gelirse alirsin ama bu sana su kotu su hatali apple en iyisi android almayin deyip manipule etme hakki vermez..

Androidde iosta kullaniyorum. Ikisini de seviyorum. Su bir gercek ki androidde daha cok isimi gorebiliyorum. Iosta bazi islerimi yapamamak bazilarini yapmak icin de bir kac takla atmak zorunda kalmam can sıkıcı ama yine de tablet icin uygulama desteği acisindan ios tercih sebebim oluyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir