Nokia, BlackBerry'nin yeni ceplerine salladı

Nokia, bu mesajla yeni ceplerini duyuran BlackBerry'yi, belki de en sağlam yerinden vurdu!

  • Zeynel A. Öztürk
Nokia: Lumia, BlackBerry'den daha iyi bir iş cebi

Windows Phone'lu cepleriyle güzel geçiren Nokia, BlackBerry'nin yeni cepleri Z10 ve Q10'a taş atarak Lumia'nın iş kullanıcıları için daha iyi bir seçenek olduğunu iddia etti.

Finlandiya merkezli şirket, resmi Twitter hesabı altında şunları söyledi: "BlackBerry'ler harika cihazlar olabilirler, ancak dünyanın en iyi iş telefonunu arıyorsanız bir #Lumia'yı deneyin." Tweet'in yanında sarı renkli bir Lumia 920 de yer aldı. Tweet'i yayarak daha çok kullanıcıya ulaştıran Nokia'ya BlackBerry'den henüz bir cevap gelmedi.

Pazar payları iOS ve Android'in çok gerilerinde seyreden Nokia ve BlackBerry, cep piyasasında üçüncü büyük üretici olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Nokia geçtiğimiz aylarda iPhone'un çok renksiz olduğunu anlatan bir video yayınlamış, Nokia başkan yardımcısı ise Lumia 920'nin çıkışından önce Samsung'a Twitter'dan "sıkı tutunun" mesajı yollamıştı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

"Windows Phone'lu cepleriyle güzel geçiren Nokia" kime yada neye geçiriyor?

taş atma değil bence doğru olan bu !!

"Windows Phone'lu cepleriyle güzel geçiren Nokia," kime neye :D

hepsinin yeri ayri, blackberry'e haksizlik olmus. zevk meselesi.

al birini vur ötekine misali telefonların ucubeleri :))

@05 Şub 2013 16:49 Yapmaya sana göre ne olması lazım ? Senin kullandığın markanın piyasada tek marka olmasını bütün ekosistemi elinde tutmasını istiyorsun :D Çok paran var sanırım verdiğin paranın 4-5 mislini ödemeye hevesli gibisin (:

PÜFFF şimdi saçmalamışsın nokia kusura bakma, tamam güzel hamle yaptın cihazların gerçekten çok güzel ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme. İş dünyası için senin blackbery ile yarışman imkansız.Madem bir taş atıyorsun farklı biyerden vurda bizde inanalım.

zip açıyormuymuş bi sorsunlar microsofta

Haklı şimdi ama Windows phone iş için ne lazımsa var Office tamam diğer ceplerdede var ama Windows phone daki gibi kullanışlı değil.

Nokia Blackberry telefon bölümünü satın alırsa güzel olur.RIM'ın adı Blackberry olmuştu geçenlerde.

Ama gerçekten Nokia son dönemin en yenilikçi ve en farklı cihazlarını çıkardı piyasaya. Eski Nokia gibi değil tamamen yenilenmesi iyi oldu.

bb de satsın nokia da kendi emeğiyle bişeyler yapan yeni işletim sistemi yapan firmaları canı gönülden taktir ediyorum.Tek el olayı kırılsın artık

cihaz güzel fakat bir kaç fonksiyon eksikliği var 1. radyosuyok 2 3g görüntülü görüşme yapılamıyor

@05 Şub 2013 23:32 zaten onlarda olsun piyasada nokia yine 1. olur samsung sırf o yüzden bence piyasada

Nokianın arkasında microsoft gibi bir dev var ve ofis deyince bence nokia hepsine kök söktürür. İş için en iyisi olabilir microsoft sayesinde

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play