Nokia'dan bir sürpriz telefon daha!

Nokia, Windows phone 8.1 için sıkı hazırlanıyor. İşte iddialara konu olan bir 8.1 Nokia modeli daha!

Nokia'dan bir sürpriz telefon daha!

Bu aralar James Bond hayranlığıyla dikkat çeken Nokia geliştirme ekibi, hazırladıkları yeni telefonlara James Bond filmlerinden kod isimleri vermeleriyle dikkat çekiyor. Daha önce MoneyPenny ve Goldfinger kod isimleriyle iki telefon üzerinde çalışan Nokia'nın şimdi de James Bond'un en sevdiği kokteyl olan Martini'yi kod ismi olarak seçtikleri ortaya çıktı.

Sızan bilgilere göre Nokia, Windows Phone 8.1 ile yüklü olarak gelecek yeni telefon için Martini kod ismini uygun gördü. Telefonun özellikleri hakkında henüz bir bilgi yok ama Nokia'nın James Bond hayranlığı göz önüne alınınca, Martini ismi kulağa oldukça mantıklı geliyor.

Nokia ayrıca, düşük fiyat seviyesi için Nokia Lumia 630 modelini de Windows Phone 8.1 için hazırlıyor. Bakalım Martini de aynı segmente mi yoksa yüksek seviyeye mi hitap edecek?

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Windows dizayn özürlü telefonlarda servis ediliyor.. bu kafayla bu işler gitmez.. ruhsuz kutucuklu ekranlar işlevsel olsada görsel olarak sıfırı çekmiş durumda. Bazan Microsoftun bu alana girmemek için gizli bir anlaşması olduğunu düşünüyorum. Derinler sen biraz köşede bekle demiş olabilir. Apple ın yaptığı dizaynlar alt edilemeyecek kadar süper değil.

Her sürüm için telefon çıkarıyor maşşallah

720 nin tasarımında bir telefon çıkartırsa alacağım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir