Nokia N97 Mini: Gerçek mi, değil mi?

Bir süre önce gündeme bomba gibi düşen Nokia N97 Mini söylentileri hakkında yeni gelişmeler...

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Nokia N97 Mini'nin, bir Çin kopyası değil de resmi bir Nokia ürünü olduğu iddiaları güçleniyor. Endüstri içerisinde oldukça sağlam bağlantılara sahip kaynaklardan alınan bilgilere göre Nokia N97 Mini gerçek.

Nokia'nın bu yeni telefonu erkenden sızdırmasının sebebinin ise, ismi verilmeyen bir rakibin de "Mini" ekini taşıyan rakip bir ürün çıkartacak olması olduğu söyleniyor. Görüldüğü gibi daha küçük bir N97 olacağı belirtiliyor. N97 güçlü özelliklerinden olan QWERTY klavyesi ile rakibi iPhone'dan daha kalındı. N97 daha ince yapısıyla ergonomiye önem verenlere yönelik tasarlanmış.

Hafıza kapasitesi N97'nin 32GB'ına karşılıki 16 ve 8GB olarak daha düşük olacak olsa da fiyatının 100 pound ya da 150 dolar kadar daha ucuz olması bekleniyor. Nokia'nın bu modeli gelecek ay Nokia World'de resmen açıklaması da beklenenler arasında.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

miniside pek mini deilmis ama neyse..

Pek mini sayılmaz ama olsun.

mini oldugunu nerden çıkardınız acaba ayrıca o 4 lü tuş takımı solda degilde sağda olsa daha kullanışlı olurdu

evet...o soldaki tuş takımı sağda olsa daha kullanışlı olurmuş

Nokia world'de asıl bomba geliyor, onu takip etmek lazım. Bazen iş dünyasında hamlelerin tahmin edilebilir olduğu gerçektir.

Bence yine bir Çin taklidi

iPhone nano çıkarsa piyasayı sallar ama başka planları var herhalde :(

Made in China dır kesin çünkü Nokia bu zamana kadar hiç bir modelinin mini modelini yapmadı.Ha olurda Nokia yöneticileri bunu severde böyle birşey çıkarıcağız diyebilirler.

N97 daha güzel duruyor ama para verseler almam acaip kötü

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir