Nokia'nın gizemli Roadrunner'ı geliyor!

Nokia, bu defa gizemli Roadrunner ile geliyor. Peki ama nedir bu Roadrunner; ne işe yarayacak?

  • Ercan Uğurlu
Nokia'nın gizemli Roadrunner'ı geliyor!

Looney Toons karakterlerini tanımayanınız, bugüne kadar çizgi filmlerini hiç izlemeyeniniz yoktur sanıyoruz. Ünlü Looney Toons karakterlerinden olan ve hızıyla izleyenleri –ve elbette en büyük düşmanı Coyote'yi- şaşkına çeviren Roadrunner, bu defa çizgi dünyasından çıkıp teknoloji dünyasına da adını verecek gibi görünüyor. Zira Nokia, yakında Roadrunner ile karşımızda olacak gibi.

Sızıntıların kaynağı elbette yine Evleaks. Geçtiğimiz gün twitter hesabından "Nokia Roadrunner geliyor," şeklinde bir gönderide bulunan Evleaks, bu haberiyle çoğu teknoloji kullanıcısının da aklına soru işaretleri getirdi. Nokia'nın Roadrunner adını vereceği yeni teknolojisi, ürün mü yoksa servis mi olacak? Ancak "Roadrunner" adından ötürü Nokia'nın yakında karşımıza fitness takipçisi özelliğinde kullanılabilecek bir akıllı saat ile çıkabileceğini öne sürmek hiç de zor değil. Zira Microsoft'un akıllı saat patentleriyle son zamanlarda bir hayli meşgul olduğu biliniyor. Şu an başka bir detay ne yazık ki yok. Ancak yakında Roadrunner ile daha fazla detayın gün ışığına çıkacağını umuyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hepsine uyumlu olur inşallah

Rodranır (Roadrunner) bana bir telefon gibi geliyor. Fazlasıyla hızlı ve güçlü fon gibi ?

@mustafa2116 katılıyorum

Nokia değil "Microsoft Mobile"

isim seçimi iyi

Bu kuş geçtiğinde yol hızından ötürü kayışı andırıyodu. Microsftun bu yeni çıkaracağı şeyde diğer bar olanları kayış yapmasın! Millet nalet eder valla aldığı telefonu...

Sen de yorum yaz