Nokia'nın ilk Windows Phone 8 cebi bu mu?

Nokia'nın Windows Phone 8 ile çalışacak ilk cebi göründü... İşte o telefon!

  • Zeynel A. Öztürk
Nokia'nın ilk Windows Phone 8 cebi bu mu?

Nokia'nın Windows Phone 8'li cihazlarına ait olduğu iddia edilen görüntüler, internete sızdı. Windows Phone 8, geçtiğimiz haftalarda Microsoft tarafından tanıtılmıştı ve sadece yeni cepler için sunulacağı söylenmişti. Piyasadaki cepler ise yeni giriş ekranını sunan Windows Phone 7.8 ile yetinecekti.

Görüntüyü yayınlayan kullanıcı, onların Windows Phone 8'e ait olduğunu iddia ediyor, ancak görüntülerin yeni giriş ekranını içeren WP 7.8'e ait olma ihtimali de var. WPDang web sitesinde yayınlanan görüntülerde Lumia 800'e (veya Lumia 900'e) benzer sarı renkli bir telefon üzerinde Windows Phone'un giriş ekranı görünüyor. Cihazın alt tarafında bulunan "proto.nokia.com" yazısı da dikkat çeken detaylardan.

Fotoğrafların sahibi, Nokia'nın Windows Phone 8 işletim sistemini taşıyacak ilk telefonunun 5 Eylül'de tanıtılacağını iddia ediyor. Fotoğrafları internete ilk yükleyen kullanıcı "Sina" ise bilinmeyen bir nedenle WPDang'daki hesabını silmiş bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Windows logosu WP8 için de değişecekse bu resimler sahte olabilir. Cihazın altındaki logo bayrak şeklinde dalgalı.

yani şu an batmak üzere olan bir firma kendini toparlamayı umduğu yeni bir telefon üretecek ve bu nedense eski lumia'lara benzeyecek,bence hiç inandırıcı değil !!!

nokia da dizayn özrü devam ediyor. bu dizaynda bir telefona dünyanın en iyi yazılımını koysanız dahi almam.

BU TELEFON TUTAR

Eğer WP8 bir cihaz ise cihaz üzerinde windows un yeni logosunun olması gerekmiyor mu?

@09 Ağu 2012 15:33 proto diyorya yazıyı okumuyor musun ?

vay be süper görünüyor.

windows ara yüzü ne kadar dandik.Adamlar halen inat ediyorlar bu arayüzü kullanmak istemekte.Herhalde Nokia ve Windows kader ortağı olocaklarlar.Kendilerini pazar hakimi gören ve zamana ayak uydurmayan Nokia gibi windows da batıcak gibi :)

bommbaya gel

Lumia 900 üzn bi benzeri değilmi bu

metro arayüzü tam bir felaket

aylardır bekliyorum lumia serisi Türkiye'ye gelecek diye lanet olsun size. Lumia 900 hevesim vardı daha da almam beş model üstüne çıkacak da öyle gelecek Türkiye'ye vay be

@10 Ağu 2012 09:08 Lumia 900 wp7.5 çalıştırıyor alanın elinde patladı gibi birşey, nokia türkiye gelen müdürü Wp8'li nokiaların dünya ile aynı anda burada da satışa çıkacağını söyledi. Zaten 900 sanırsam sadece Abd'de (ve ingiltere'de) satıldı At&t firması ile sözleşmeli olarak.

bu telefon lumia 900.sadece bır kabın ıcıne gecırmısler.

Sen de yorum yaz