Norman Antivirüs programı artık Türkiye'de!

Bilgisayar güvenliği yazılımı Norman Antivirüs Programı artık Türkiye'de. Detaylar burada...

Norman Antivirüs programı artık Türkiye'de!

Antivürüs sektörünün ve bilgisayar güvenliğinin önemli firmalarından Norman Data Defense artık Türkiye'de. Angart Bilişim Hizmetleri, tüm dünyada tanınan, tercih edilen, 27 yıllık deneyime sahip Norman firması ile işbirliği yaptı. Bilgisayar güvenliği alanındaki uzman ekibiyle, "Türkiye'de hiçbir bilgisayar korunmasız kalmayacak" sloganı ile bilgisayar kullanıcılarını güvenlik konusunda bilinçlendirmeyi hedefleyen Angart Bilişim, Norman güvenlik yazılımlarının Türkiye distribütörü oldu.

Norman firmasının kurumsal ve bireysel yapıda sunduğu çözümlerinden DNA Matching , DNA Exploit ve özgün Sandbox teknolojileri ile Türkiye'de daha önce kullanılmamış olan yeni teknolojileri de müşterilerinin hizmetine sunuyor. Detaylı tüm bilgilere ve demo versiyonlarına www.angart.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Angart Bilişim Genel Müdürü Uğur POLAT'ın yaptığı açıklamaya göre;

"Birçok bireysel kullanıcı antivirüs programı kullanmıyor ve kendilerini koruma altına almıyor. Daha da kötüsü çok çeşitli yollar ile bilgisayar sistemlerinin kötü amaçlı saldırı, casusluk, veri hırsızlığı vb. gibi emeller için bir geçiş kapısı olarak kullanıldığının farkında değiller. Angart Bilişimin kuruluş amacı; Norman güvenlik çözümlerinin kullanıcılarına sunduğu üstün teknoloji ile kurumsal ve bireysel kullanıcılara kendilerini ve sistemlerini korumada etkin yolları öğretebilmek ve en önemlisi tüketicilerdeki bilinçlenmeyi arttırabilmektir. Bunu gerçekleştirebilmek için tüm olanaklarımızı ve birikimlerimizi kullanacağız ve bu alanda farkındalık yaratacağız."

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

bir şarkı vardı "herkese kondom" diye, onu anımsadım nedense :D

"Türkiye'de hiçbir bilgisayar korunmasız kalmayacak"

ne yapacak bunun tek yolu kulanıcıları pc den uzak tutmak insan faktörü var oldukça tehlike devam eder.

ayrıca firmayıda antisinide hiç duymadım testlerde önlerde olsaydı haberimiz olurdu.

bu yazılım ilk tanıtıldığında en önemli özellik olarak kendi bünyesine hiç bir virüsün bulaşamayacağı ve antivirüsü devre dışı bırakamayacağı idi ama artık öyle virüsler varki isterse linux tabanlı kodlar ile çalışsın windows üzerinde yinede öttürüyorlar.

o kadar iyi koruyorsa neden testlerde hep son sıralarda acaba :)

Kaspersky varken Norman'da neymiş adamlar sürekli geliştiriyorlar.Ama elbette güzel bir pc'niz olmalı.

Kaspersky varken Norman'da neymiş adamlar sürekli geliştiriyorlar.Ama elbette güzel bir pc'niz olmalı.
,,,,
eset varken kis halt etmiş. 1sene kis kulandım lisans bitince esetss kurdum 11tane virüs çıktı kis sistem tmiz diyordu.

Keylogger'lar virüsler wormlar Kaspersky baz alınarak yapılıyor biliyor muydunuz ?

Arkadaşlar bol keseden atmayın lütfen. Sistem temizliklerinde bildiğiniz antivirüsler dışında ek olarak hala Norman firmasının üzretsiz malvaresini kullanıyor bir çok bilgi işlemci. Heleki Kaspersky gibi her gördüğünü tanımayan tanısa bile bir çoğunu sistemden silemeyen bir programı yılların ağız alışkanlığıyla bir numara görmeniz çok garip. Benim şahsi görüşüm KIS ancak 4-5. sıraya oturabilir, Eset bile ondan daha iyi. Tabiki Norton 1 numara ama Norman antivirüs KIS den çok daha iyi.
Bahsi geçen programların deneme sürümlerini 15 er gün çalıştırdığınızda bile farkını anlarsınız.

Berbat bi yazılım bende 4 senelik tam sürüm vardı. Bi virus girdi windows'u da norman'ı da çökertti...

urunu kullanmadan yorum yaptıgınız ne kadr bellı en basta urunu kullanın sonra karar werın bos yere sallamayın orda burda ben aldım 2 aydrda kullanıorum gayette memnunm herkesede tawsıye ederım burdan

ben programı kullanıyorum ve gerçekten iyi mcafee vardı bende bunu kurunca 11 tane virüs yakaladı, kullanmadan yorum yapmayın

bence cok iiyi bir program

EN İYİ Norman.

Avira,tek diyebileceğim bu

norman kısaca özetlemek gerekirse ilk güvenlik şirketi, microsoft yazdığı programları normana taratır, bir yazılımın virus olup olmadığına o karar verir yani virusleri o belirler ve diger güvenlik şirketlerine bildirir genelde kurumsal çalışır yani ev kullanıcıları için ücretsiz dağıtabilir. yeni bir virus üremişse buna norman virus dediği için o virus olmuştur. çok kastığı için kullanılmıyor kabus gibi hemen sildim. normanın ülkedeki referanslarından bazıları, emniyet genel müdürlüğü, devlet hava meydanları işletmesi

Sen de yorum yaz