Nortel'den görüntülü haberleşme olanağı

Nortel'in, görüntülü haberleşme olanağı sunan teknolojisi sonunda Türkiye sınırlarına ulaştı.

Görüntülü Telefon Nortel IP Phone 1535 Türkiye'de!

Daha önce sadece şirketler tarafından kullanılabilen multimedya uygulamalardan artık ev aboneleri de yararlanabilecek. Görüntülü aramanın yanı sıra, e-postalara erişim ve Internet'te sörfe de olanak veren Nortel IP Phone 1535, ev telefonlarını adeta bilgisayara dönüştürüyor ve sunduğu pek çok yenilikçi özellik sayesinde günlük hayatı kolaylaştırıyor.

Büyükanneler ve büyükbabalar uzun süredir görmedikleri torunlarıyla, çalışan anneler evdeki çocuklarıyla görüntülü olarak iletişim kurabilecekler. Ayrıca işitme engelliler de bu telefonlar sayesinde işaret diliyle rahatlıkla görüntülü iletişim kurabilecekler. Bu sistemin sunduğu pek çok fonksiyonun yanı sıra kullanıcılar SIM kart okuyucu özelliği ile cep telefonunda kayıtlı telefon numaralarını da görüntülü telefonlara aktarabilecekler.

Nortel IP Phone 1535'ler Türk Telekom'un abonolerine sunmaya hazırlandığı yeni nesil multimedya servislerini içeren görüntülü iletişim servisinde de kullanılacak.

Not: Firma basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Güzel bir uygulama

internet varken bu o kadarda tutmayabilir neden öncelikle ücret normal tlfla alınan sabit ücretten bıkanlar bile tlflarını kapatırken buna o kadar ilgi olacağını sanmıyorum

Bu kurtlar vadisi pusudaki iskender büyük ün kullandığı telefondan değil mi ya?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir