Note 5 ve S6 Edge+'ın yükleme ekranları sızdı

Tanıtılmasına birkaç hafta kalan Galaxy Note 5 ve S6 Edge+'ın "önyükleme ekranları" da göründü!

Note 5 ve S6 Edge'+ın yükleme ekranları sızdı!

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+'ın tanıtımına birkaç hafta kala yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan fotoğraflarda Note 5 ve S6 Edge+'ın ön-yükleme ekranlarının göründüğü iddia ediliyor.

Sızan görüntüler, cihazların tasarımlarını da ele veriyor, ancak bu alanda S6 Edge+'ta şaşırtıcı bir şey yok. Galaxy Note 5, beklendiği gibi Samsung'un Galaxy S6 ikilisinden birçok tasarım öğesini ödünç alıyor.

Sammobile'a göre Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+, resmi olarak 12 Ağustos'ta tanıtılacak ve 21 Ağustos'ta belirli bölgelerde satışa sunulacak.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Içip içip sızıyo telefon

@Umuthiuq doğru söylemişsiniz..eski note 4 bu günkünden yani 5,den daha iyi..yedek pil al 16 saat devam et..5,de o da yok..sd.kardıda yokmuş..olsa neyazarki..1000 lira fark var..bu da Q ekran mış..samsung yamukluk yapıyor..haftada bir telf. çıkartıyor ,iyi telefonlarda çıkartmıyor..note 3 ila 5 arasında ne fark farki..az değişiklikler.

Şeytan ayrıntıda gizli Samsung çalışanlari bile iPhone kullanıyor :)

@24 Temmuz 2015 01:03 Apple da calisiyorum Note 4 kullaniyorum

note 4,ün çok az değişikliği..arada 1200 liarayakın para var.. zaten andoidden millet bıkmış..birde kazık fiyat eski mal gibi....ver para enayi mi bu milletler ya.pil değişimi yok..sd kartı kimisi var diyor kimisi yok diyor.. kamerada az bir değişim..başka ne varki geldeğinde reklamlarda göklere çıkarırlar 3000 lirada fiyat koyarlar..kalsın samsung,,Windows 950 xl geliyor..senin bu çamurdan daha iyi. note 4,de donuyor..içinde 30 tane prog.yokken..!! donmayan win 10 geliyor..

@24 Temmuz 2015 01:47 katılıyorum. ayrıca samsung'un yeni fiyat politikası gereği ne microsd kart yuvası var, ne de pili çıkarma imkanı! çıkardığı telefona 1-2 sene içinde de desteği kesiyor. gittikçe applevari bir yönetime dönüyor gördüğüm kadarıyla. benim önerim ise g4 olur. microsd yuvası var, daha iyi fotoğraf çekiyor, pili daha güçlü ve değiştirilebiliyor. ayrıca şu an 1700-2200 arası fiyatlardan bulunabilirken samsungların 3000'den fazla olacağı kesin.

@24 Temmuz 2015 01:47 HAYALLERLE YAŞAMA GERÇEKLERLE ÖLÜRSÜN..............

Samsungda kendini bitiriyor. Nokia telefon çıkarana kadar en mantıklısı lumia

Güncelleme geç geliyor, Microcd kart takılmıyor, batarya değişmiyor, donma yapıyor, kasılma var, bir sürü çöp uygulama var, fiyat 3000 tl. Neden alalım ki. Samsung kendi sonunu hazırlıyor. Bir tek neden göstersin almamız için.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir