OmniaHD ve BeatDisc: Samsung'un son bombaları

Samsung'un şimdiden klasik olan Omnia'sının HD modeli ve BeatDisc isimli müzik telefonu ortaya çıktı

  • Ümit Öncel
İşte en yeni Samsung telefonlar
İşte Samsung'un yeni telefonlarının ilk 3D maket görüntüleri

Elektronik devi Samsung, cep telefonu piyasasında da emin adımlarla yükselişini sürdürüyor. Özellikle ürünlerinin tasarımları nedeniyle kendi hayran kitlesini kısa sürede oluşturmayı başaran Samsung'un geliştirmekte olduğu OmniaHD ve BeatDisc ile ilgili haberler daha önce ortalıkta dolaşmış fakat görüntüleri konusunda tatmin edici bir bilgi alınamamıştı. Nihayet bu iki telefon ile ilgili ilk gerçeğe yakın görüntüler yayınlandı!

Her ne kadar görüntüler çok etkileyici görünse de, detayları dikkatli inceleyen Samsung severleri rahatsız edecek bir iki nokta göze çarpabiliyor. Öncelikle OmniaHD'nin görüntüleri HD desteği konusunda bazı soru işaretleri uyandırıyor. İkinci detay ise OmniaHD'nin görüntüdeki işletim sisteminin Windows Mobile'a benzemesi. Samsung konuyla ilgili resmi açıklama yapmamış fakat ilk yayınlanan görüntülerde işletim sisteminin S60 5th Edition benzeri bir yapıda olduğu izlenimi uyanmıştı. Diğer yandan BeatDisc'in dokunmatik ekranlı bir müzik telefonu olması Samsung hayranları tarafından heyecan verici olarak yorumlandı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

sağdaki 3650'ye amma da benziyo :D

Nokia nın Xpressmusic Serisine Ve Yeni Nesiline Bayılıyorum Ancak Çok Pahalı Koyuyorlar.
Samsung İse Kaliteli Malı Ucuza Satıyor.
Bu Yüzden Herkesin Elinde E250 Var

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
Nokia nın Xpressmusic Serisine Ve Yeni Nesiline Bayılıyorum Ancak Çok Pahalı Koyuyorlar.
Samsung İse Kaliteli Malı Ucuza Satıyor.
Bu Yüzden Herkesin Elinde E250 Var
17 Şubat 2009 Salı, 07:26

Aksine Samsung E250 ile herkesi kazıkladı ,E250 200 liraya satılırken Nokia'nın 30 serisi 2mp kameralı telefonları da 200 lira civarında satılıyodu ,ama millet gaza geldi ve kızaklı telefon aldı ,oysa bu telefonun bir çok özelliği kırpılmıştı .

"Nokia nın Xpressmusic Serisine Ve Yeni Nesiline Bayılıyorum Ancak Çok Pahalı Koyuyorlar. Samsung İse Kaliteli Malı Ucuza Satıyor. Bu Yüzden Herkesin Elinde E250 Var."

Dediğin doğru. Samsung kaliteli malı ucuza satıp pazar payını iyice oturtmak istiyor. Ama birazcıkda paranın ucundan koparmasını çok iyi biliyor. Soul serisi ilk geldiğinde 800 küsür lira civarında iken şimdi ise 500liraya bile alınabiliyor. Üstelik üzerinden 6 geçmesine rağmen. Aman nokyadan uzakdurunda. Bir bilgisayara bağlantı kablosu için ödediğim para aklıma geliyor. Millet E250 ile kablosuz bağlanırken ben neyle uğraşıyorum. Neyse acaba motorola netür modeller sergiledi.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play