OnePlus 3 ile birlikte, bir dönem bitiyor!

OnePlus 3 ile birlikte, birkaç yıldır devam eden bir dönemin de sonuna geliyoruz!

  • Ercan Uğurlu
OnePlus 3 almak için davete gerek yok!

OnePlus 3, 14 Haziran günü tanıtılacak ve hemen akabinde de satışa sunulacak. Bu da demek oluyor ki telefonu satın almak için daha önceki OnePlus modellerindeki gibi ön sipariş davet mektubuna ihtiyaç duyulmayacak.

OnePlus 3'le beraber şirketin bir diğer heyecan yaratan açıklaması ise kuşkusuz The Loop olmuştu. Şirketin OnePlus 3'le birlikte çalışacak sanal gerçeklik gözlüğü de, telefonun tanıtımıyla beraber kullanıcılarla buluşacak. Her iki ürüne de kullanıcılar OnePlus'ın resmi internet sitesi üzerinden erişebilecekler.

Öte yandan OnePlus'tan gelen bir diğer açıklama ise, gelecekte tanıtacağı ürünlerde de artık davet sistemi kullanılmayacağı üzerine. Böylece bir  dönemi sona erdiren OnePlus, davet sistemiyle şu ana kadar yeterli ilgiyi üzerine çektiğini düşünüyor olmalı.

Artık gözler 14 Haziran tarihine çevrilmiş durumda. Bakalım, yeni amiral gemisi katili OnePlus ne gibi yeniliklerle gelecek...

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Tamamen merak uyandirma amacli bir PR calismasi idi. Amacina da ulasti. Bu sayede hedefledigi urun satisina ulasip stogun elinde kalmamasini garantilediler. Genis kitlelere ulasip para kazanmak istiyorsa zaten devam edemez boyle bir seye.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost