OnePlus Two bir kez daha ertelenebilir!

Çin'in yeni süper cebi olması beklenen OnePlus Two, görünüşe göre çok ilginç bir nedenle erteleniyor

OnePlus Two bir kez daha ertelenebilir...

Bu yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunulması planlanan OnePlus Two, bir kez daha ertelenebilir.

Yeni akıllı telefonların çıkış tarihlerinin ertelenmesi genellikle üretim sorunlarından kaynaklanırken, OnePlus Two için bu durum biraz farklı. OnePlus Two'nun ertelenmesinin arkasındaki asıl sebep, OnePlus One'ın başarısının devam ediyor olması. OnePlus, mevcut telefonunun satışlarından son derece memnun ve "bunun ekmeğini" biraz daha yemek istiyor.

Gizmochina tarafından yayınlanan söylentilere göre OnePlus, OnePlus One'ın bu yılın ikinci yarısında da popülerliğini koruyacağına inanıyor ve bu popülerliği kötü yönde etkileyecek yeni bir ürün sunmanın doğru olmadığını düşünüyor.

Eğer bu erteleme gerçekleşirse, bu durumdan OnePlus Two da faydalanabilir. Böylelikle yeni telefon, şu anda kullanılmakta olan Snapdragon 810''dan çok daha yeni ve daha güçlü bir Qualcomm işlemci ile gelme şansını yakalayacak.

Söylentilere göre, OnePlus Two'nun yeni piyasa tarihi 2016'nın başları olacak ve bu da kendisini Meizu MX5 ve Mi 5 gibi diğer bazı Çinli rakipleri ile bir yarış içerisine sokacak.

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Guncellemeleri ertelendi.Cyanogen ile anlasmalari bozuldu.Davetiye ile telefon kapak satiyorlar.Hata ustune hata.Çıkartsalarda Cyanogenli olmayacak tutmaz.Mi5 e rakip falan olamaz

Kesinlikle hic biri xiaomi ile yarisamaz. Mi4 kullaniyorum bu kaliteyi kullanmayan anlayamaz. Mi5 i dort gozle bekliyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost