Oyunculara pahalı oyuncaklar!

Logitech'in yepyeni cihazları her oyuncunun hayallerini süsleyecek; tabi fiyatlarını görünceye kadar

  • Ertuğrul Süngü
Logitech'den üç silahşörler
Oyuncuların yüzlerinde güller açacak

Oyuncuların ağızlarının suyunu akıtan Logitech G serisi, yeni ürünleriyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Her profesyonel oyuncunun almak için can atacağı üç farklı ürün mevcut bu seride.

G930 Headset; sadece bir kulaklık olmaktan çok daha fazlasını vaat ediyor. 7,1 Dolby surround ses sitemini kulaklığa taşıyan cihaz, aynı zaman da kablosuz ve şarj olmadan on saat gibi uzun bir kullanım süresine sahip.

G700 Wireless Mouse; yüksek DPI oranı ve üzerinde bulunan 13 farklı tuşu sayesinde, FPS başta olmak üzere, oyuncuları kalbinden vuracak.

G510 Gaming Keyboard; 18 tane programlanabilir tuş barındıracak
bünyesinde. Yetmezmiş gibi üç farklı mod'u olan G700, her oyun için 54 ayarlanabilir macro sistemine sahip olacak. Üzerinde bulunan LCD ekran sayesinde de birçok oyun içi bilgiyi kullanıcısıyla paylaşacak.

Fiyatlarsa el yakan cinsten. Beklenen fiyat listesiyse şöyle; G930 Headset 240 dolar, G700 ve G510'sa 145'er dolar olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Normal bir fiyat listesi bence, Razer ve steelseries te o fiyatlara sunuyor ürünlerini logitech in böyle yapmasına şaşmamalı

A4tech x7 klavye kullanıyorum oyuncu degilim gündelik amaçta özel işlerimde bu set ekonomik ve avantajlı (Klavye çok iyi olsa ne olacak bir süre sonra tuşları silininecek (klavye çok kaliteli oldugu için)

O paraya ekran kartı alırım :P

Logitech paraya deyiyor ama ya :)

''Logitech'in yepyeni cihazları her oyuncunun hayallerini süsleyecek; tabi fiyatlarını görünceye kadar''

Sözü gerçekten de doğru.Bakıyorum özelliklerine oww çok güzel ama bir fiyata baktım resmen ekrana kusacaktım.Kalite para ister ne diyelim.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play